Šv. Kūčių vakarą kviečiame praleisti drauge

Jei Šv. Kūčių vakarą švenčiate vieni ar tarp savo mažos šeimos narių, kviečiame Jus šį stebuklingą vakarą sutikti mieloje draugijoje. Nedideliame svečių rate dalinsimės jaukiu buvimu, šventine nuotaika ir gražiausiomis Kūčių tradicijomis.

„Nuolat skubančiame pasaulyje laikas tapo didžiausia dovana, kurią galime vieni kitiems įteikti,“ – sako pranciškonų vienuolis brolis kunigas Astijus Kungys, kviesdamas visus, o ypatingai vienišus asmenis, susiburti tradicinei Šv. Kūčių vakarienei „Atostogų parke“.

Tradicinį palaiminimą suteiks brolis Astijus

Neišsenkantį gerumą, toleranciją ir išmintį aplinkiniams spinduliuojantis pranciškonų brolis Astijus pabrėžia, kad tai vienas iš brangiausių vakarų mūsų tautos tradicijoje. „Šį vakarą kiekvieną iš mūsų turėtų apgaubti kalėdinė šviesa ir kalėdinių stebuklų metas,“ – teigia jis.

Jaukumo ir nuoširdaus bendravimo pasiilgę svečiai kviečiami susėsti prie bendro gausaus 12 patiekalų stalo. Brolis Astijus vakarą pradės tradiciniu Šv. Kūčių palaiminimu ir linkėjimu visiems susirinkusiems svečiams.

Tradiciniai žaidimai su žolininke Danute

Ar žinote, kodėl Zanavykijoje vietoje kalėdaičių buvo dalinamas obuolys? Šiuos ir kitus įdomius faktus, smagias istorijas apie senąsias Šv. Kūčių tradicijas papasakos ir tradicinius žaidimus praves Lietuvos „Žolinčių akademijos“ prezidentė Danutė Kunčienė. Daug žinių ir išskirtinės patirties sukaupusi D. Kunčienė pasakos apie apie senolių tradicijas, skirtingiems Lietuvos regionams būdingus Kūčių patiekalus ir jų reikšmes ir kvies žaisti tradicinius lietuviškus Šv. Kūčių žaidimus.

 Būtina išankstinė rezervacija

Šventinis Šv. Kūčių vakaras vyks gruodžio 24 dieną 20 val. „Parko virtuvėlėje“.

Susiburti šventiniam Kūčių vakarui kviečiami visi norintys.  Dalyvių skaičius labai ribotas.

lvLV