Poilsį planuojate iš anksto? Pasinaudokite ypatingais pasiūlymais

Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos jau laukia planuojančiųjų savo tobulą rudens poilsį „Atostogų parko“ viešbutyje ar rąstinėse vilose. Paruošti net du pasiūlymai, padėsiantys puikiai pailsėti ir sustiprinti sveikatą.

Ypatinga kaina atliekantiems rezervacijas iš anksto

Rudens poilsio privalumus kasmet atranda vis daugiau žmonių. Sumažėję turistų srautai, vis dar šiluma lepinantis oras ir romantiškomis rudens spalvomis besipuošianti gamta neretam leidžia pailsėti kokybiškiau nei vasarą. „Rudens poilsį rinktis tradiciškai mėgsta vyresnio amžiaus žmonės ar romantiškai nusiteikusios poros, tačiau ir šeimos vis dažniau atranda galimybių atvykti bent savaitgaliui“, – sako „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė. Pasak jos, poilsiaujantys rudenį dažnai susigundo galimybe gauti daugiau paslaugų už mažesnę kainą, o ir ramybė – vienas iš svarbesnių pasirinkimo kriterijų.

„Rudenį viskas paprasčiau, mat aprimsta Lietuvos pajūriui būdingas turistų šurmulys. Smagu, kad iš anksto poilsį pas mus planuojantiems poilsiautojams galime pasiūlyti pačius patogiausius viešbučio numerius ir rąstines vilas. Atliekantiems specialiųjų rudens pasiūlymų rezervacijas iki rugpjūčio 30 dienos bus pritaikyta ir ypatinga kaina“, – privalumus vardina I. Drungilienė.

Kviečiama derinti poilsį su nauda sveikatai

Šiais metais paruošti net du ypatingi rudens poilsio pasiūlymai „Gintarinis ruduo“ ir „Stiprus imunitetas“. „Tai puikus būdas sustiprinti sveikatą ir pailsėti, pasimėgauti išskirtinėmis procedūromis už mažesnę kainą, – sako I. Drungilienė. – „Gintarinis ruduo“ kviečia kasdien mėgautis natūralaus gintaro pirtimi, o „Stiprus imunitetas“ leis prisotinti kūną trūkstamų mineralų. Po tokių atostogų jausitės pailsėję, atitrūkę nuo kasdienybės ir gerokai sustiprinę sveikatą. Būtent tai, ko reikia besiruošiant artėjančiam šaltajam metų laikui.“

Rudens poilsio pasiūlymas „Gintarinis ruduo“

Vienintelė pasaulyje tokio dydžio viešai prieinama natūralaus Baltijos gintaro „Saulės“ pirtis – tai vieta, kur ilsimasi kūnu ir dvasia. Kol akys grožisi saulėtomis gintaro spalvomis, kūnas šyla komfortabilioje 40-50 laipsnių pirties temperatūroje. Šios pirties kūrėjai teigia, kad būtent tokia temperatūra leidžia gintarui į orą paskleisti organizmui gyvybiškai svarbią gintaro rūgštį. Pastaroji dalyvauja visuose organizmo procesuose, stiprina atsparumą peršalimo ligoms, aktyvina kūno regeneracijos procesus, mažina neigiamus streso padarinius. „Gintarinio rudens“ poilsį pasirinkę viešbučio svečiai natūralaus gintaro pirtimi galės mėgautis kasdien.

Specialaus pasiūlymo „Gintarinis ruduo“ kaina poilsį rezervavusiems iki rugpjūčio 30 dienos – tik nuo 25 EUR asmeniui.

Rudens poilsio pasiūlymas „Stiprus imunitetas“

„Atostogų parkas“ garsėja unikaliu, aukščiausios mineralizacijos (iki 80 g/l ištirpusių druskų) mineralinio geoterminio vandens baseinu, kuriame atliekama gydomoji procedūra „Mineralų jūra“. Būtent šia gydomąja procedūra ir kviečiama mėgautis kasdien, jei pasinaudosite rudens poilsio pasiūlymu „Stiprus imunitetas“. Ilsėdamasis mineralinio geoterminio vandens baseine kūnas per odą sugeria trūkstamus mineralus: stiprėja imunitetas, gerėja miegas, menksta patirto streso ar įtampos padariniai, švelnėja raumenų, kaulų ar sąnarių skausmai, mažėja odos ligų ar sudirgimų simptomai. Tai natūralus būdas stiprinti sveikatą ir paruošti organizmą rudens orų permainoms. Su šiuo pasiūlymu nemokamai suteikiama ir profesionali gydytojo konsultacija.

Specialaus pasiūlymo „Stiprus imunitetas“ kaina poilsį rezervavusiems iki rugpjūčio 30 dienos – tik nuo 29 EUR asmeniui.

Viešbučio gyventojai mėgaujasi aibe papildomų privalumų

Vienu iš svarbiausių poilsio „Atostogų parke“ privalumu I. Drungilienė įvardija galimybę mėgautis Vandens ir pirčių erdve, kurioje lankytojų laukia net 16 įvairių baseinų ir išskirtinės pirtys. Šią vasarą čia įkurta pirmoji Lietuvoje „Nefrito“ pirtis, išsiskirianti ypatingu garo švelnumu ir maloniu kedro aromatu, pirtyje „Perenė“ lankytojai gali kasdien mėgautis profesionalių pirtininkų vedamomis pirties programomis, „Druskų“ pirtyje laukia imunitetą stiprinantis sūrus garas, o „Riauška“ patiks aromatinės pirties mėgėjams. Sportiniame baseine kasdien vyksta nemokamos treniruotės vandenyje, taip pat viešbučio svečiai gali neribotai naudotis sporto sale.

„Ne mažiau svarbus privalumas – tai galimybė apsilankyti ir naujame mūsų medicinos centre „Natura Termo SPA“, kur galite gauti profesionalių gydytojų konsultacijas ir atlikti gydomąsias ar SPA procedūras tiesiog savo viešnagės pas mus metu“, – priduria I. Drungilienė.

lvLV