Druska – natūralus priešas imunitetą atakuojantiems virusams

Ją visi turime virtuvėje. Kai kas pila į vonią, kiti daro kompresus vos tik pajutę pirmuosius peršalimo simptomus. Ir teisingai, nes druskos nauda organizmo stiprinimui ir kovai su virusais bei mikrobais – jau įrodyta ir moksliškai.

Stiprinkite sveikatą nelaukdami ligos

Susilpnėjusį imuninės sistemos darbą gali lemti nuolatinis neišsimiegojimas, vitaminų stoka, nepakankama mityba, stresas, kai kada ir genetiškai nulemtos ligos, prie to prisideda ir cheminiai bei fiziniai aplinkos taršos veiksniai. „Jei imunitetas nusilpęs, ligos kimba viena po kitos, – sako biomedicinos mokslų daktarė, šeimos gydytoja Lolita Rapolienė. – Savo šeimos gydytojos praktikoje kasmet fiksuoju didžiulį sergamumo šuolį vos orų permainoms prasidėjus”.

Dažnai žmonės susirūpina savo sveikata tik ligai prasidėjus. Gydytoja L. Rapolienė skatina nelaukti ligos ir organizmą stiprinti visus metus – judėjimu, subalansuota mityba, grūdinimu, streso kontrole ir kitomis imunitetą stiprinančiomis priemonėmis. Balneoterapija (išorinis mineralinio vandens naudojimas), inhaliacinė druskų terapija – vienas iš efektyvių ir saugių natūralių būdų sustiprinti organizmo atsparumą ligoms.

Organizmui reikia daugybės mineralų

Ne visus organizmui būtinus mineralus gauname tik su maistu. Kai kurie iš jų lengviau įsisavinami per odą ar kvėpavimo takus. Tad gerokai didesnį efektą galime pajusti tik derindami subalansuotą mitybą ir sveikatinimui skirtas procedūras.

Sertifikuotas natūralus mineralinis geoterminis vanduo, kuris naudojamas „Atostogų parke“, prisotintas K, Mg, Ca, Cl. Jo mineralizacija itin aukšta (80g/l ištirpusių mineralinių druskų), tad ir poveikis jaučiasi jau po pirmos „Mineralų jūros“ procedūros. Panardintas į geoterminį mineralinį vandenį kūnas sugeria visus trūkstamus elementus per odą, ir efektas matosi iškart.

Kartojant procedūrą, pagerėja odos būklė, palengva nyksta įvairūs odos sudirgimai, celiulitas, oda tampa švelnesnė. Kūnas atsipalaiduoja, išsivaduoja nuo įtampos, pagerėja nuotaika, dingsta nuovargis, gerėja miego kokybė. Mineralai taip pat normalizuoja kraujotaką, gerėja organizmo aprūpinimas deguonimi, kuris svarbus visiems organizmo procesams, stiprėja imuniteto atsparumas ligoms.

Norintiems didesnio privatumo, rekomenduojame išbandyti atpalaiduojančią mineralinės geoterminės druskos vonią.

Haloterapija: pajuskite gydantį druskų kambario efektą

Druskų kambaryje sukurtas ypatingas, gydantis ir dezinfekuojantis mikroklimatas. Ore pasklidusios druskos dalelės pasiekia ne tik viršutinius, bet ir apatinius kvėpavimo takus ir veikia juos priešuždegimiškai. Atsipalaiduoja bronchai, skystėja gleivės ir kvėpavimo takai įgauna papildomą apsaugą nuo infekcijų. Imunitetas sustiprėja ir pradeda dar geriau priešintis bakterinėms ar virusinėms infekcijoms.

Jeigu jaučiate pirmuosius peršalimo simptomus arba norite greičiau išsigydyti liekamuosius reiškinius po prasirgtos ligos, papildomai haloterapijos procedūrą rekomenduojama derinti su mineralinės druskos inhaliacijomis ar „Bioptron“ šviesos terapija.

Šios procedūros yra tinkamos net mažiems vaikams, tad drąsiai galite atsivesti ir mažuosius.

Druskų pirtyje valosi ir stiprėja visas organizmas

Neaukšta temperatūra (50–55 °C), didelis drėgnumas (80–90 proc.) ir druskos dalelės, pasklidusios ore, sukuria ypatingą imunitetą stiprinančią ir savijautą gerinančią aplinką.

Kol į kūną smelkiasi maloni šiluma, visas organizmas sotinamas naudingomis druskos savybėmis. Didelė druskos koncentracija ore sukuria osmosinį efektą, kūnas valosi nuo šlakų, oda aprūpinama naudingais mikroelementais, smulkios druskos dalelytės gydančiai veikia ir kvėpavimo takus.

Po procedūros lengvėja įvairūs odos sudirgimai, ir ji tampa švelnesnė bei švaresnė. Gerėja medžiagų apykaita ir organizmo aprūpinimas deguonimi, stiprėja imuniteto atsparumas peršalimo ligoms ir sparčiau nyksta persirgtų peršalimo ligų liekamieji reiškiniai. Dėl neaukštos temperatūros, šią pirtį mėgsta ir karštį menkai toleruojantys žmonės.

Nusiteikę rimtai? Rinkitės sveikatinimo programą

Intensyvi 3-jų dienų sveikatinimo programa „Kvėpuok lengvai“ – puiki galimybė greitai ir efektyviai sustiprinti savo atsparumą peršalimo ligoms ir pasiruošti šaltajam sezonui. Vos per tris dienas atliekama 20 įvairių, tarpusavyje suderintų sveikatinimo procedūrų, atpalaiduojančių krūtinės ląstą, lengvinančių kvėpavimą ir stiprinančių imuninę sistemą. Į programos kainą taip pat įskaičiuotos ir dvi nakvynės „Atostogų parko“ viešbutyje bei specialiai parinktas meniu.

Atpalaiduojančioje aplinkoje be streso ir nereikalingų dirgiklių lengva nusimesti visus kasdienybės rūpesčius. Ramūs pasivaikščiojimai miškingomis apylinkėmis, kvėpuojant grynu oru ir mėgaujantis supančia gamta, leidžia papildomai sustiprinti dvasią ir mintis. Tad sveikatinimo programas ypatingai rekomenduojame trokštantiems visapusiško poilsio.

lvLV