Augame drauge: Arielai ir „Atostogų parkui“ šiandien sukako treji!

Mažoji Ariela (3 m.) gimė tą pačią dieną kaip ir savo veiklą pradėjo „Atostogų parkas“ – 2015 m. lapkričio 6 d. Smagu pasidomėti, kaip sekasi augti mūsų bendraamžei!

Arielas jaunie sasniegumi

Per metus gerokai ūgtelėjusi Ariela šiais metais mus pasitinka smagiai plepėdama su vyresniu broliu Arianu. Jai vis dar svarbiausias jaukumas šeimoje ir puikūs santykiai su broliu. Pradėjus lankyti darželį, pasak mamos, Ariela prapliupo kalbėti ir ne tik pasivijo, bet ir retkarčiais pradeda lenkti savo bendraamžius. Skirtingai nuo daugumos bendraamžių, Ariela yra labai kruopšti ir atidi detalėms, mėgsta dėliones, galvosūkius ir knygutes. Labiausiai jai patinka šokti, dainuoti, matuotis rūbus ir kaip tikrai undinėlei Arielai – turkštis vandenyje.

Tvirtas charakteris dera su jaukumu

Pasak Arielos mamos Jekaterinos, jau ryškėja tik Arielai būdingi bruožai: tvirtos nuomonės turėjimas ir nepaprastas vaiko meilumas. Meniškos prigimties, mėgstanti šokti, piešti ir dainuoti, Ariela sugeba išlaikyti tvirtą nuomonę įvairiais gyvenimo klausimais. Ji pati mėgsta spręsti, ką ir kaip rengtis, tvarko savo daiktus ir nepasikuklina pamokyti brolį.

Tačiau charakterio tvirtumas ir savo nuomonės turėjimas puikiai dera su jaukumu. Trejų metų Ariela puikiai sutaria su tėvais ir broliu, moka laikytis žodžio, susitarimo ar kompromiso. O tai, reikia pripažinti, ne visuomet pasiseka sėkmingai suderinti net ir suaugusiems žmonėms.

Ariela ir „Atostogų parkas“ draugauja ne vienerius metus

Daug džiaugsmo ne tik savo šeimai, bet ir aplinkiniams suteikiančią Arielą „Atostogų parkas“ surado prieš daugiau nei metus ir pakvietė augti kartu. Įdomu stebėti, kaip metai iš metų vystosi verslas ir palyginti tai su tokio pat amžiaus žmogaus augimu. Draugystei užsimezgus, Ariela kasmet pramogauja ir ilsisi „Atostogų parko“ baseinuose ir švenčia savo gimtadienį Vaikų edukacijos kambaryje.

Džiaugiamės Ariela ir visais savo bendraamžiais ir linkime visiems gero augimo ir puikių atradimų!

Daugiau nuotraukų rasite: šeit.

lvLV