Atostogų parke – šviečiančių moliūgų naktis

Jūs mums – išpuoštą šviečiantį moliūgą, mes JUMS – poilsį ir sveikatą!

Auksinis ruduo, rudens gėrybės, tamsėjantys rudens vakarai įkvėpė mus pakviesti JUS kartu kurti jaukią „Šviečiančių moliūgų nakties“ šventę. Už kūrybą ir pastangas dovanosime Jums poilsį ir sveikatos stiprinimą Palangos pakraštyje įsikūrusiame poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“.

Kviečiame Jus tapti „Įspūdingų moliūgų nakties“ kūrėjais. Vakarams vis labiau tamsėjant, norisi jaukumo ir šilumos. Todėl ištikimiausius mūsų lankytojus kviečiame prisidėti kuriant visiems mums jaukią aplinką!

Išskaptuokite su mažaisiais linksmą, liūdną, šiurpų ar juokingą moliūgo personažą, atneškite jį į „Atostogų parko“ viešbučio registratūrą ir laukite… PRIZŲ!!!


*Bērni, kas atnesīs izgrebtu ķirbi, tiks apbalvoti ar BEZMAKSAS Ūdens un pirts zonas apmeklējumu!

Laukiami visokie moliūgai: maži, dideli, gigantiški, mieli, linksmi, pikti ir kitokie Jūsų kūriniai. Šventę kuriame kartu!

 O TAIP PAT SKELBSIME KONKURSĄ! Visą spalio mėnesį rinksime net tris įspūdingiausius moliūgus ir autorius apdovanosime itin puikiais PRIZAIS.

KAD?

Skaptuokite, dekoruokite, dažykite ir kurkite iš moliūgų personažus, kurių lauksime visą spalio mėnesį, o laimėtojus rinksime ir apdovanosime lapkričio 3 d.

KUR?

Jūsų  skaptuoti moliūgai bus eksponuojami prie „Atostogų parko“  pagrindinio įėjimo, kad žmonės galėtų stebėti ir grožėtis Jūsų meno kūriniais.

BALVA

I vieta: Didysis prizas. 3 mėnesių abonementas ŠEIMAI Vandens ir pirčių erdvėje

II vieta: 1 mėnesio abonementas ŠEIMAI Vandens ir pirčių erdvėje

III vieta: Visos dienos apsilankymas ŠEIMAI Vandens ir pirčių erdvėje

Be to, visi vaikai atnešę išskaptuotą moliūgą, bus apdovanoti NEMOKAMU apsilankymu Vandens ir Pirčių erdvėje!

 

* Bērniem līdz 16 gadu vecumam Ūdens un pirts zonas apmeklējums ir bez maksas.

 

Vairāk informācijas:

[email protected]

arba tel. +37061426988

lvLV