Naujas sezonas – nauji įpročiai SVEIKESNIAM GYVENIMUI 

Artėjant darganų ir ligų sezonui, pats metas sustiprinti imunitetą. Meilė sau prasideda nuo rūpinimosi savo gera savijauta, kūnu.

Kartu su atėjusiu rugsėju taip lengva susikurti naujus įpročius geresnei savijautai ir sveikesniam gyvenimui. Vienas iš būdų – įsigyti abonementą apsilankymams į baseinus. Tai tarsi tylus pažadas sau sportuoti, sveikatintis ir poilsiauti ištisus metus. Taip pagerinsite savijautą, sustiprinsite imunitetą ir patirsite mažiau išlaidų medikamentams. Juk prevencija – visuomet gera investicija. 

Didžiausiame Vakarų Lietuvoje sveikatingumo komplekse „Atostogų parkas“ galėsite ne tik stiprinti raumenis plaukimo baseine, sportuoti keturis kartus per dieną vykstančiose mankštose, bet ir atsipalaiduoti sūkuriniuose šiltuose baseinuose, burbulinėse voniose bei pirtyse. O jei apsilankytumėte pirtyje su užburiančiomis pirtininkų programomis, kur atsiveria visi pojūčiai… „Atostogų parke“ jos vyksta kas valandą! Po tokio sporto ir poilsio derinio Jūsų kūnas Jums atsidėkos padidėjusiu darbingumu ir neblėstančia gera nuotaika. 

„Atostogų parkas“ naują rudens sezoną pasitinka naujomis abonementų kainomis ir pasiūlymais. 

Vandens ir pirčių erdvės abonementų kainos – nuo 44 Eur/mėn + vaikas iki 16 m. lankosi NEMOKAMAI

Sutaupyti derinant sportą, sveikatinimąsi ir poilsį dar niekuomet nebuvo taip lengva! Juo labiau, kad su šiuo abonementu, visuomet galėsite laiką leisti kartu su mažuoju, o tai vaikui visiškai nieko nekainuos. Juk su šeima praleistas laikas – brangiausias.  

Sporto klubo abonementų kainos – vos nuo 15 Eur/mėn 

Vėstant orams vis labiau užsisėdime namuose po šiltais pledais, norime vis mažiau judėti, tad į rudenišką melancholiją ir apatiją įkristi taip lengva. O tai, kaip žinia, gresia priaugtais kilogramais, prastesne savijauta, susilpnėjusiu imunitetu ir ligomis. Kol ruduo dar neįsisiūbavo, čiupkite „Atostogų parko“ sporto klubo abonementą ir sušildykite raumenis sportu. Tuo pačiu pagerinsite nuotaiką ir padailinsite kūno linijas. Jaukioje, medžiu kvepiančioje sporto salėje Jūsų laukia gausus treniruoklių pasirinkimas, švara ir nuostabus, raminantis vaizdas pro langą – tiesiai į visais metų laikais žalią pušyną. 

Vaikų plaukimo mokykla – 7,5 Eur/treniruotė + 50 % nuolaida lydinčiam asmeniui

Tėveliams ramiau, kai jų vaikas moka plaukti. O kur dar nauda jų sveikatai – plaukimo treniruočių metu gerėja laikysena, stiprinamas imunitetas. Šį sezoną „Atostogų parkas“ plaukimo mokyklos treniruotes pradeda su plaukimo mokytoja Kristina Ruige. Renkamos pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės. Startas – jau spalio 3d. Norite stebėti, kaip sekasi mokytis plaukti Jūsų atžalai arba tiesiog atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos? Lydinčiam asmeniui suteikiama 50 % nuolaida. 

Užregistruoti vaikus plaukimo mokyklai arba daugiau informacijos apie Vandens ir pirčių erdvės abonementus arba Sporto klubo abonementus kviečiame susisiekti telefonu +370 698 37777 arba elektroniniu paštu [email protected].

Būkite sveiki ir žvalūs ištisus metus!

ru_RURU