Sveikatinančiai pailsėjus pasas dar labiau meluoja

„Dabar mano pasas dar labiau meluos“,- juokiasi „Atostogų parke“ sveikatinančio poilsio savaitei atvykusi Janina Radvilė. 

Informacinių technologijų mokslų daktarė, paskaitų apie efektyvų gyvenimą lektorė, knygos „Niekada nevėlu gyventi“ autorė, televizijos laidos „Mano pasas meluoja“ vedėja Janina Radvilė atskleidžia, kad jos jaunatviško gyvenimo formulė yra veikla. 

– Tik veikla žmogui sukuria gyvenimą. Bet kuriuo amžiaus tarpsniu, bet kuriuo momentu, bet kokioje būklėje visuomet ieškok, ką tu gali veikti. Neveikimas sukelia depresišką nuotaiką, tu jautiesi niekam nereikalingas. Aš dirbu iki šiol, turiu mokymo centrą. Bet jeigu ir nedirbčiau, rasčiau kokią veiklą – eičiau savanoriauti, ar dar kur kitur įprasminčiau savo būtį. Būtina, kad atsikėlęs turėtum tos dienos tikslą ir planą, kad turėtum kur save realizuoti. Aš planą turiu visuomet keliems mėnesiams į priekį. Jį būtinai reikia turėti. Ryte – dienos planą. O savo gyvenimą aš jau susiplanavusi iki rudens. Už kelių savaičių vykstu į Kiprą, kur pasiruošiu išvažiuojamajam seminarui. Vėliau vešiu grupę. Vasarą važinėsiu į sodybą Varėnos rajone. Vasarą nėra geriau kaip Lietuvoje. Rudenį vėl organizuosiu seminarus. Tai va, mano gyvenimas iki Naujų metų apdėliotas. Geriau suplanuoti ir padaryti nei gailėtis vėliau. Visuomet derinu poilsį su veikla. Va ir dabar į „Atostogų parką“ atsivežiau kompiuterį, padarai ką reikia. Ir tuomet nesijaučia, kad laikas eina veltui. Nuo žmogaus paties priklauso jo gyvenimas, nuotaika, niekas kitas jos už mus nepakels. Ir niekas kitus už mus nenuveiks. Jeigu mes patys tupėsime ir dejuosime, kad blogai, skauda, nuobodu ar nėra ką veikti. Ne karaliai esame, kad turėtume dvare juokdarį. Kaip susitvarkai, taip gyveni. Žmogui svarbiausia jo paties gyvenimas, o mes turime būti jo vadybininkai. 

– Tai kiek gi Jums, Janina, iš tiesų yra metų?- pasidomime. 

– 26-eri,- juokiasi moteris. – O grįžus iš sveikatinančio poilsio „Atostogų parke“ pasas dar labiau meluos. Sapropelio aplikacijos sąnariams, masažai, judėjimas, prasiplaukimas baseinuose – visas kompleksas sveikatinančio poilsio grąžina jėgas ir jaunystę.

– Kaipgi atradote „Atostogų parką“? 

– Iš Vilniaus su anūkais į „Atostogų parką“ atvykome švęsti sūnaus gimimo dienos. Nusprendžiau čia sugrįžti ir užsisakyti sveikatinantį poilsį visai savaitei. Sužavėjo procedūra „Mineralų jūra“. Visą gyvenimą sunkiai miegu. Girdėjau, kad ši procedūra padeda nemigos sutrikimui gydyti. Tikrai padėjo, tai dabar nebegaliu atsibusti – užmiegu ir dieną, ir visaip. 

– Kokias gydomąsias procedūras pasirinkote? 

– Išsirinkau tris procedūras – limfodrenažinį masažą rankoms, pečių, nugaros masažą, sapropelio purvo aplikacijas kelio, pečių juostos, sprando. Kur žmogus juda, kur jam sunkiausia. Labai maloni procedūra. Kasdien dar baseinas. Ir tokios procedūros maloniai išvargina, į viešbučio kambarį grįžti vos gyvas. 

– Apsistojote naujuose Liukso klasės apartamentuose. Kokį įspūdį Jums paliko poilsis juose? 

– Nustebino be galo gražus interjeras. Grožis atostogoms suteikia visai kitą atspalvį, neužtenka turėti tik lovą ir vonią. Gražioje aplinkoje ilsisi ir kūnas, ir siela. Jautiesi labai komfortabiliai. Kiekviena interjero detalė išieškota, visur apie žmogų pagalvota. Prisėdai palaukti procedūros – vanduo, arbatėlė padėta, gali pasivaišinti. Nėra to, ką randi valdiškoje įstaigoje, kur atėjai ir gavai tik tai, kas priklauso. Ne daugiau. 

– Ar dar kada sugrįšite sveikatinančio poilsio į „Atostogų parką“? 

– Tikrai dar atvyksiu. Kai lauke purvas ir šalta, čia atvykęs randi vasarą. 

ru_RURU