Pavasario pasiūlymų TOP 3

Rąstinė vila su hidromasažinio vandens kubilu ir šašlykine

Gera ryte pabusti nuo paukščių čiulbesio ir mėgautis gamtos ramybe. Rezervuokite „Atostogų parke“ natūraliame miške įsikūrusią ekologišką rąstinę vilą su hidromasažinio vandens kubilu privačiam poilsiui, šašlykine, kurioje vakarojant su draugais ar šeima galėsite pasikepti kepsnius ar šašlykus. Šiuos galite įsigyti visai čia pat, restorane „Parko virtuvėlė“. Restorano šefo šašlykai užburs gardumu, o Jums liks mėgaukitės bundančia gamta ir miela artimųjų draugija. 

Gydomoji dienos programa

Kai sąnariai, nugara ima aimanuoti skausmais, imunitetas streikuoti, odos skaistumas ir stangrumas nebedžiugina, laikas pasirūpinti poilsiu ir sau, ir jiems. 

Toks atostogų kelialapis – taip pat puiki dovana artimajam, kuriam poilsis, derinamas su sveikatinimu, jau šį pavasarį puikiai praverstų. 

Kaip sako televizijos laidos „Mano pasas meluoja“ ekspertė Janina Radvilė, sapropelio aplikacijos sąnariams, masažai, judėjimas, prasiplaukimas baseinuose – visas kompleksas sveikatinančio poilsio grąžina jėgas ir jaunystę. Po sveikatinančio poilsio malonioje, stilingoje aplinkoje pasas ims meluoti apie amžių, nes tai, kaip jausitės, nebeatitins pase užrašyto amžiaus. 

„Atostogų parke“ įsikūrusiame medicinos centre „Natura Termo SPA“ galima rinktis vieną iš keturių specialiai mūsų klientams sukurtų Diagnostikos ir reabilitacijos dienos programų: 

  • „Stiprink nugarą“;
  • „Pasirūpink sąnariais“;
  • „Stiprink imunitetą“;
  • „Švytinti oda“. 

Profesionalūs gydytojai, kineziterapeutai bei sveikatinimo procedūroms naudojami natūralūs gamtos ištekliai (aukščiausios mineralizacijos geoterminis mineralinis vanduo, sapropelis) padės atstatyti Jums ar artimajam sveikatos būklę, sustiprinti organizmą, atsikratyti nuovargio bei streso. 

Liuks klasės apartamentai su pilnu maitinimu ir neribotu apsilankymu baseinuose ir pirtyse

Svajojate ištrūkti iš rutinos ir pailsėti su šeima? „Atostogų parkas“ jau gali pasiūlyti naujuosius Liuks klasės apartamentus šeimoms. Erdvius, jaukius ir šiltus apartamentus galite įsigyti su pilnu maitinimu (pusryčiais, pietumis ir vakariene) ir tuomet NERIBOTAI mėgautis baseinų ir pirčių teikiamais malonumais. Poilsis visai kaip TURKIJOJE! Tai – puikus atokvėpis mamoms, nes nereikia galvoti apie maisto gaminimą bei kuo užimti vaikus, nes jiems judėti ir dūkti vandenyje erdvės sočiai, o turkštis vandens pursluose niekuomet nepabosta. 

ru_RURU