Gegužės mėnuo „Atostogų parke“ – VAIKŲ mėnuo!

Весь май в будние дни по коду скидки PAVASARIS дети купаются в «Atostogų parkas» БЕСПЛАТНО*! 

Gera pramogauti baseinuose, kai pramogų GAUSU! Net dvi išskirtinai mažyliams sukurtos vandens erdvės su vandens nusileidimo kalneliu, šviečiančiais vandens fontanais, kamuoliukų baseinu. O taip pat ir kitų daugumos baseinų vanduo yra pritaikytas jautriai mažylių odai ir prisotintas deguonies, mat vandens filtravimui yra naudojama pažangi vandens filtravimo sistema DA-GEN. Tokiame vandenyje gali plaukioti net delfinai! 

Pramogos visai šeimai

„Atostogų parke“ pramogų ras visa šeima, mat čia ne vasaros sezono metu veikia net 13 baseinų ir 6 pirtys. Trys baseinai ištisus metus veikia po atviru dangumi (du iš jų šildomi, vienas – gėlo vandens, skirtas atsigaivinti po šiltos pirties). 

Vaikams smagu prasieiti organizmą grūdinančiu Kneipo takeliu. Jo baseinėliai skirtingų temperatūrų, o dugnas išklotas akmenėliais, todėl juo einant yra stimuliuojami pėdose esantys refleksogeniniai taškai. 

Suaugusieji gali sudalyvauti keturis kartus dienoje vykstančiose smagiose mankštose vandenyje, pirtyje „Perenė“ išbandyti kas valandą vykstančias pirtininkų programas.

Poilsis kaip šiltuose kraštuose

Smagu lepintis saule, šiltais vandens purslais ir šiltomis pirtimis kai visa šeima drauge. 

Erdvioje, jaukioje ir vėjų neužpučiamoje lauko baseinų erdvėje gegužį patogiai pasilepinti pirmaisiais saulės spinduliais kviečiama ant saulės gultų. Kai saulės per daug – susikurti pavėsį galima čia pat esančiais skėčiais nuo saulės.

„Kai prie jūros degintis ir pramogauti dar vėsoka, „Atostogų parke“ – apie viską pagalvota. Poilsis kaip Turkijoje, o skristi toli nereikia, užtenka atvažiuoti į Lietuvos pajūryje esantį „Atostogų parką“,- gero poilsio privalumus įvardina mūsų klientai. 

Praalkusiems Vandens ir pirčių erdvės palikti nereikės – čia pat esančiame bare galima užsisakyti gardžių užkandžių bei kokteilių. 

Pramiegaukite ir nakvokite

Jeigu po poilsio „Atostogų parke“ nesinori važiuoti namo į miesto šurmulį arba planuojantiems atostogas pajūryje didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatingumo kompleksas gali pasiūlyti nakvynę natūraliame miške esančioje rąstinėje viloje arba čia pat komplekso pastate įsikūrusio viešbučio apartamentus. Šeimų su vaikais čia laukia naujai įrengti prabangūs Liuks klasės apartamentai su atskirais miegamaisiais vaikams ir suaugusiems. Šie apartamentai pagal europinę sistemos „Hotel Star Union“ klasifikaciją buvo įvertinti 4 plius žvaigždutėmis. 

Akcijos „Vaikai gegužės mėnesį maudosi nemokamai“ sąlygos: 

Akcija galioja šeimai apsilankant su vaikais iki 16 m., negalioja vaikų grupėms. Apsilankymas gali būti neribotas visos dienos. Akcija galioja darbo dienomis, negalioja savaitgalį ir šventinėmis. 

Nuolaida negalioja elektroniniams bilietams. 

Nuolaida taikoma registratūroje pasakius nuolaidos kodą – PAVASARIS. 

ru_RURU