Žmonės, kurie Jumis rūpinasi: Gretos ir Modesto meilė sužydėjo „Atostogų parke“

Jei „Atostogų parko“ baseinuose lankėtės bent keletą kartų, šiuos du jaunus žmones tikrai pastebėjote. „Viena nuolatinė lankytoja sveikinasi ne tik su manimi, bet ir su mano tėvais, o Modesto prašė pataisyti prakiurusią dviračio padangą!“ – smagiomis istorijomis dalijasi Greta Jovaišienė, „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvės administratorė. Apie gražią jos ir Modesto Jovaišos (Baseinų erdvės vadovo) meilės istoriją, vos prieš kelias savaites įvykusias vestuves ir gyvenimą „Atostogų parke“ kalbame prie puodelio gardžios kavos.

Girdėjome, kad Jūsų vestuvės buvo ne tik gražios, bet ir linksmos. Papasakokite daugiau: kaip viskas vyko, ar labai jaudinotės?

Greta: Nedaug prisimenu iš ceremonijos, mačiau tik daug žmonių, tačiau negalėčiau dabar įvardinti, kas tiksliai dalyvavo. Buvo DAUG emocijų!

Modestas: O aš prisimenu, kad ceremonijos metu negalėjau pakartoti visos frazės iškart – tik po kelis žodžius. Jaučiausi „išplaukęs“ (juokiasi). Tuokėmės labai gražioje Švėkšnos Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje. Mūsų pasveikinti susirinko apie 70 žmonių. Buvo labai gražu.

Greta: Po ceremonijos ir sveikinimų vykome į fotosesiją Švėkšnos dvare, Klaipėdos senamiestyje, vėliau – prie jūros. Buvo audringa diena, vėjas nuolat vėlė mano plaukus.

Modestas: (juokiasi) Jos suknelė plaikstėsi kaip Aladino kilimas! Užtat nuotraukos atrodo įspūdingai.

Kai atvykote į šventę judviejų laukė kažkas netikėto. Kas Jus nustebino?

Greta: Atvykę patekome į flashmobą: svečiai pasitiko mus sustingę. Apėmė toks keistas jausmas!

Modestas: 65 sustingę žmonės – kaip pasakoje! Kas kalbėdami, kas sėdėdami, kas eidami… Mūsų užduotis buvo pažadinti juos šventei. Iš pradžių nesupratome kaip – bandėme įvairius burtažodžius, judesius. Kaip kokiame „Harry Potter“ filme. Bet niekas neveikė, kol nepasibučiavome. Juk ir pasakose visus pažadina stebuklingas jaunavedžių bučinys…

Greta: vėliau svečiai mums sušoko šokį pagal „WMCI“ dainą. Jis atrodė įspūdingas!

Jūsų nuostabi šeima, galima sakyti, susikūrė „Atostogų parke“. Kaip čia atsidūrėte?

Greta: Ne, susipažinome per Facebook dar 2015 metais kovą.

Modestas: Bet pirmą kartą susitikome Klaipėdoje, Šiauriniame Rage, prie perkėlos. Tai buvo pirmasis pasimatymas.

Greta: Liepą dirbti pradėjo keli lauko baseinai ir „Mėguvos kaimas“. Jiems labai reikėjo žmonių. Tad aš įsidarbinau kambarine, pardavinėjau ledus, teko net baseinus valyti.

Modestas: O aš pjoviau žolę, prižiūrėjau rąstines vilas, dirbau kitus ūkinius darbus. Galima sakyti kad dar buvau vėjavaikis, negalėjau imtis rimtesnių, daugiau atsakomybės reikalaujančių darbų. Buvo labai daug darbo, tad visi dirbo viską, ką tik sugebėjo. Po vasaros Greta kibo į mokslus, dirbdamas mokslus tęsiau ir aš – tuomet studijavau kineziterapiją. Galima sakyti, kad čia mes abu suaugome, formavomės kaip asmenybės.

Dirbate vienoje pamainoje ir abu esate tikri geros nuotaikos ambasadoriai. Kas jus įkvepia?

Greta: Niekada nebūnu blogos nuotaikos, nebent labai trumpai. Tiesiog nemoku pykti. Klientų pasitaiko visokių – būna ir bandančių itin asmeniškai įžeisti. Bet po sunkios dienos išsipasakoju Modestui ir man vėl gerai. Į darbą visuomet keliauju su džiaugsmu.

Modestas: Aš ateinu į darbą „pasikrauti“. Ypač mane „veža“ treniruočių vandenyje vedimas. Mane įkvepia žmonės, gera jų nuotaika – ypač nuolatiniai lankytojai. Su kai kuriais iš jų drauge ir bendradarbių gimtadienius švenčiame!

Ar galėtumėte įvardinti, kokios vienas kito savybės labiausiai patraukė akį, sužavėjo?

Greta: Pradėjome gražiai bendrauti juo nuo pirmo susitikimo. Pamaniau, kad jei nepabandysiu, niekada nesužinosiu. Labiausiai patraukė dėmesys ir rūpestis manimi. Jis net yra lėkęs pas mane tam, kad lietui lyjant nuvežtų mane automobiliu iki prekybos centro, kuris yra vos už 300 metrų. Kad nesušlapčiau (juokiasi)! Rūpindavosi, kad darbe būčiau pavalgiusi, nepervargčiau.

Modestas: Spalvoti plaukai (juokiasi). Ji tuomet dažė plaukus kitomis spalvomis, nuolat jas keitė. O sužavėjo mielumas, malonus bendravimas, švelnus charakteris. Ja norėjosi rūpintis.

Kokie Jūsų ateities planai?

Greta: labai norime kiek įmanoma greičiau baigti įsirengti namus. Dar planuojame išvykti drauge pakeliauti po tolimąją Kubą – tai bus mūsų medaus mėnuo.

Modestas: darbų keisti neplanuojame – man patinka, kad čia visuomet daug įvairios veiklos. Pradėjau darbą čia nuo pagalbinio darbininko, dirbau baseinų prižiūrėtoju, treneriu – tik gerokai vėliau tapau Baseinų vadovu. Darbas su popieriais – pati neįdomiausia mano darbo dalis, tad į šitas pareigas tikrai nesiveržiau. Paprasčiausiai kolegos vis dažniau kreipdavosi į mane patarimo, pagalbos. Tapau vadovu, nes žinojau daugiau už kitus. Kuo daugiau žinai, tuo daugiau tenka dirbti (šypsosi)… Bet man patinka veikla, negaliu nusėdėti vietoje.

lt_LTLT