ve.lt: Paaiškėjo tarpmiestinių plaukimo varžybų nugalėtojai

9 skirtingų Lietuvos miestų paskirti atstovai tarpusavyje rungtyniavo draugiškose plaukimo varžybose rudens taurei laimėti „Plauk už miestą 2017“.

Į šias plaukimo varžybas buvo kviečiamos visos Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės. Varžytis pasiryžo ir savo atstovus paskyrė Kretingos, Jonavos, Neringos, Šilutės, Plungės, Klaipėdos, Mažeikių, Palangos miestų ir Klaipėdos rajono savivaldybės.

Kiekvieno miesto ar rajono atstovas varžybų metu įveikė 50 metrų distanciją laisvuoju stiliumi. Pirmoji vieta ir „Atostogų parko“ rudens taurė atiteko greičiausiai šį atstumą nuplaukusiam Neringos plaukikui Artur Sporychin. 50 metrų atkarpą plaukikas įveikė per 26,37 sek. ir tapo turnyro čempionu. Neringos atstovas miesto vardą gynė ir pavasario taurės turnyre, tuomet jis pademonstravo antrą geriausią laiką ir tapo varžybų vicečempionu.

Daugiau skaitykite: ve.lt