Visą vasarį „Atostogų parkas“ skelbia meilės mėnesiu!

 

Užsisakykite romantišką poilsį natūraliame miške įsikūrusioje rąstinėje viloje arba jaukiame viešbučio kambaryje iš kurio patogiai pasieksite SPA erdvę ar restoraną.
Romantikos ugnį įžiebkite specialiai Jums paruošta šefo vakariene žvakių šviesoje jaukiame retro stiliaus restorane „Parko virtuvėlė“.
Romantišką vakarienę sudaro: šaltas užkandis, karštas patiekalas (galimybė rinktis iš dviejų variantų), desertas, putojančio vyno taurė, kava (arbata).
O taip pat jausmus suartinantys mūsų medicinos centro „Natura Termo SPA” išskirtiniai spa ritualų pasiūlymai – rinkitės sau ir antrajai pusei.

 

Visą vasario mėnesį „Atostogų parkas“ skelbia meilės mėnesiu. Užsisakykite romantišką poilsį natūraliame miške įsikūrusioje rąstinėje viloje arba jaukiame viešbučio kambaryje iš kurio patogiai pasieksite SPA erdvę ar restoraną. 

Romantikos ugnį įžiebkite specialiai Jums paruošta šefo vakariene žvakių šviesoje jaukiame retro stiliaus restorane „Parko virtuvėlė“.  Romantišką vakarienę sudaro: šaltas užkandis, karštas patiekalas ( galimybė rinktis iš dviejų variantų), desertas, putojančio vyno taurė, kava (arbata).

Speciali VASARIO, MEILĖS MĖNESIO kaina – 30 Eur/asmeniui. 

Daugiau informacijos ir rezervacija: +370 611 56510.

Įsigyti
  • Ištrūkite iš rutinos ir skirkite JUDVIEJŲ meilei daugiau nepamirštamų akimirkų!

    Artėjančios Šv. Valentino dienos proga pabėkite nuo rutinos į romantišką erdvę, skirtą tik Jums dviem. Pasinerkite į žavingus atradimus su mylimu žmogumi, kai už Jus viskuo pasirūpinta! 

    Nakvynę jaukiame viešbučio kambaryje arba rąstinėje viloje galite užsisakyti nuo 35 Eur/asmeniui darbo dienomis su pusryčiais ir 3 val. apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje.