Užsiėmimų metu vaikai išmoksta taisyklingo kvėpavimo, plaukimo technikos. Mokomi 4 plaukimo būdai: laisvu stiliumi, peteliške, nugara ir krūtine. Stiprinamas vaikų fizinis pasirengimas, ugdomas pasitikėjimas savimi. Visi „Atostogų parko“ Vaikų plaukimo mokyklos auklėtiniai supažindinami su saugaus elgesio vandenyje ir prie jo taisyklėmis.

Su vaikais dirba profesionalūs plaukimo treneriai.

Registracija tel. +370 698 37777 arba el. paštu [email protected]

Vietų skaičius ribotas.

 

Laukiami visi norintieji išmokti plaukti ir siekiantieji pagerinti plaukimo įgūdžius. Kviečiame registruotis į pradedančiųjų, pagrindus turinčiųjų ir pažengusiųjų grupes. Priimami vaikai nuo 7 metų.

Trukmė – 45 min.

Individualios treniruotės kaina:

  • Vaikui 1 kartas – 25 Eur

Grupinių plaukimo treniruočių kainos:

  • Abonementas (8 kartai) – 50 Eur

Vaiką lydinčiam asmeniui įėjimas į Vandens ir pirčių erdvę – 15 Eur. Kol Jūsų vaikas tobulės plaukimo mokykloje, Jūs galėsite mėgautis vandens ir pirčių erdve.

 

Atmintinė, ką reikia turėti vaikui atvykstant į baseiną:

  • Glaudes / maudymosi kostiumėlį.

  • Plaukimo kepurėlę.

  • Plaukimo akinukus.

  • Šlepetes.

  • Rankšluostį.

  • Higienos reikmenis.

Registracija ir informacija:

Tel. +370 698 37777 arba el. paštu [email protected]

Kodėl verta vaiką mokyti plaukti?

„Plaukimas yra ne tik smagi ir vaiką lavinanti pramoga, bet ir sveikatą stiprinantis bei grūdinantis užsiėmimas“, – sako 16 metų vaikus plaukti mokanti trenerė Virginija Valiūnienė.

„Vaikai iki 14 metų labai greitai išmoksta plaukti. Svarbiausia, kad vaikas pajustų, jog vanduo jį laiko, tada baimė pradingsta“, – teigia V. Valiūnienė ir toliau pasakoja, kaip tokios treniruotės vyksta. Pasak trenerės, nemokantys plaukti vaikai pirmiausia išmokomi plūduriuoti ant vandens, vėliau įvairiais pratimais įvedami judesiai su kojomis ir rankomis. Vidutiniškai po 8–10 užsiėmimų vaikas gali plaukti savarankiškai su trenerio priežiūra. Plaukimo trenerės teigimu, savarankiškai 20 m nuplaukiančius vaikus galima priskirti pažengusiųjų grupei.

V. Valiūnienė sako, kad vaikams plaukimas ypač naudingas: jo metu stiprinamas ir grūdinamas visas organizmas, užsiėmimų vandenyje metu gerėja širdies ir kraujagyslių sistema, didėja plaučių tūris, sutvirtėja laikysena. Trenerė sako, kad reguliariai vandenyje sportuojantys vaikai išlieka atsparesni peršalimo ligoms.

V. Valiūnienės teigimu, lengviausia vaikams yra išmokti plaukti baseine, nes čia galima tiksliai išmatuoti atstumą, treniruotės nepriklauso nuo oro sąlygų.

Trenerė vaikus plaukti moko Palangoje įsikūrusiame Poilsio ir sveikatinimo centre „Atostogų parkas“. Čia visi baseinai yra šildomi, jų temperatūra – 28–38 °C. Nemokantys plaukti vaikai bus mokomi hidromasažiniuose baseinuose (sūkurinėse voniose), kurių gylis – vos 0,9 m. Pagrindus turintieji ir pažengusieji bus treniruojami sportiniame baseine, kurio gylis – 1,4–2 m.