Unikalios vanojimo programos su pasaulyje pripažintu pirtininku

Pasaulyje pripažintas pirtininkas, Europos sportinio vanojimo čempionas Vladas Jokubauskas Palangoje įsikūrusio poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ lankytojams suteiks išskirtinę galimybę išbandyti unikalias vanojimo procedūras – karališką ir bajorišką vanojimus.

Vladas Jokubauskas, kuris taip pat yra ir Lietuvos pirties ir SPA federacijos prezidentas, atgaivino unikalius, dar Viduramžiais kilmingųjų mėgtus vanojimo papročius.

Unikali pirties programa „Bajoriškas vanojimas“ – tai aromaterapija, kurioje dėl karšto garo ir drėgmės atsiskleidžia natūralių lauko žolių ir įvairių medžių vantų kvapai. Remiantis legendomis, taip senovėje vanodavosi kilmingieji.

Pirties vanojimo programa „Karališkas vanojimas“ – tai įvairių vaisių, medžių vantų aromaterapija.

Kviečiame registruotis į pasaulyje pripažinto pirtininko vanojimo programas, kurios vyks rugsėjo 30 – spalio 1, 2 dienomis poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ pirtyje. Vietų skaičius ribotas!

Unikalių vanojimo procedūrų kainos:

  • Bajoriškas vanojimas: trukmė 20 min, kaina 40 €
  • Karališkas vanojimas: trukmė 40 min, kaina 70 €
  • Karališkas vanojimas (šaltas vanojimas, druskos, medaus ir vaisių procedūra): trukmė 1 val., kaina 100 €

Kviečiame registruotis į pasaulyje pripažinto pirtininko unikalias vanojimo programas „Bajoriškas vanojimas“ ir „Karališkas vanojimas“ tel. nr. +370 600 85222 arba el.paštu [email protected]

Renginio puslapis Facebook…

lt_LTLT