Tarpmiestinėse plaukimo varžybose nugalėjo Kėdainių raj. atstovas

Paaiškėjo tarpmiestinių plaukimo varžybų nugalėtojai. 10 skirtingų Lietuvos miestų paskirti atstovai kovo 10 dieną tarpusavyje rungtyniavo plaukimo varžybose „Plauk už miestą 2017“.

Į šias plaukimo varžybas buvo kviečiamos visos Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės ir 19 Latvijos miestų. Atstovus varžybose paskyrė Klaipėdos, Palangos, Neringos miestai ir Kretingos, Kėdainių, Plungės, Šilutės, Tauragės, Skuodo bei Akmenės rajonai.

Pasak varžybas po savo stogu organizuojančio poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistės Dovilės Chockevičiūtės, šių plaukimo varžybų tikslas – miestų draugystė ir partnerystė, o taip pat – gražus Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas: „Kadangi varžybos vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse – plaukimus paskyrėme šiai Lietuvai svarbiai datai pažymėti.“

Plaukimo varžybų metu kiekvieno miesto ar rajono paskirtas atstovas įveikė 50 metrų distanciją laisvuoju stiliumi. „Siekiame, kad žmonės turėtų daugiau galimybių judėti ir sveikai gyventi, todėl inicijuojame ir organizuojame tokias plaukimo varžybas. Sportas, judėjimas ir sveika gyvensena – tai raktas į kiekvieno žmogaus gerą sveikatą“, – sako „Atostogų parko“ viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistė Dovilė Chockevičiūtė.

Tarpmiestinės plaukimo varžybos organizuojamos jau antrą kartą. Pirmąjį kartą tokios varžybos buvo organizuotos 2015 metais, kai atsidarė poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“. Anąkart pirmoji vieta atiteko Kretingos rajonui, antroji – Klaipėdos miestui, trečioji – Jonavos rajonui.

Varžybų „Plauk už miestą 2017“ rezultatai:

  1. Kėdainių raj. (Darijus Astrauskas, 23,05 s)
  2. Neringa (Artur Sporychin, 25,96 s)
  3. Kretingos raj. (Sergej Slipak, 28,08 s)
  4. Šilutės raj. (Tomas Zdanavičius, 32,07 s)
  5. Tauragės raj. (Dovydas Kaminskas, 33,52 s)
  6. Klaipėda (Jūratė Ežerskienė, 36,22 s)
  7. Plungė (Alvydas Viršilas, 38,25 s)
  8. Palanga (Jolita Statničkienė, 40,08 s)
  9. Akmenės raj. (Tomas Jandauskas, 50,06 s)
  10. Skuodo raj. (Daiva Budrienė, 1,09 min)

Varžybas laimėjo Kėdainių raj. atstovas Darijus Astrauskas, 50 metrų įveikęs greičiausią laigreičiausiai iš visų – per 23,05 sek. D. Astrauskas praėjusių metų pabaigoje tapo Lietuvos plaukimo čempionu. Plaukimo varžybų nugalėtojui D. Astrauskui ir jo treneriui Tomui Pakščiui „Atostogų parko“ direktorius Ričardas Jovaiša įteikė kvietimą neribotai naudotis poilsio ir sveikatinimo komplekso baze: „Gerbiame ir vertiname profesionalius sportininkus. Remiame profesionalųjį sportą. Sportininkai, naudodamiesi mūsų turimais žemės turtais, pasiekia geresnių sportinių rezultatų, greičiau reabilituosis po intensyvaus fizinio krūvio ar patirtų traumų“.

„Atostogų parkas“ praėjusių metų vasarą parėmė Olimpiadai besiruošiančią Lietuvos sunkiaatlečių rinktinę ir bronzos medalį iškovojusį Aurimą Didžbalį, šiuo metu remia Klaipėdos krepšinio komandą „Neptūnas“.

Antrąją vietą iškovojo Neringos atstovas Artur Sporychin, 50 metrų įveikęs per 25,96 sek. Trečioje vietoje liko Kretingos raj. atstovas Sergej Slipak, 50 m įveikęs per 28,08 sek.

Plaukikai iškovojo nuolaidas atstovautų miestų ir rajonų gyventojams

Visi prizininkai buvo apdovanoti „Atostogų parko“ pavasario taurėmis, o taip pat plaukikai savo miestų ar rajonų gyventojams savo pergale suteikė nuolaidas lankytis poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“.

Visi kėdainiškiai, pateikę pažymas apie deklaruojamąją gyvenamąją vietą, iki birželio 10 dienos (imtimai) galės pasinaudoti 30 proc. nuolaida apsilankymui Vandens ir pirčių erdvėje. 25 proc. nuolaida tokiomis pačiomis sąlygomis naudosis ir Neringos gyventojai. Kretingos raj. gyventojams už atstovo iškovotą 3 vietą suteikta 20 proc. nuolaida apsilankymui „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvėje.

Visos plaukimo varžybose dalyvavusios savivaldybės (Klaipėdos miesto, Palangos, Plungės raj., Šilutės raj., Tauragės raj., Skuodo raj., Akmenės raj.) apdovanotos 15 proc. nuolaida apsilankymui Vandens ir pirčių erdvėje.

Nuolaida galioja nuo kovo 11 dienos iki 2017 m. birželio 10 d. (imtinai) tik pateikus pažymą apie deklaruojamąją gyvenamąją vietą.

lt_LTLT