Švęskite šventes „Atostogų parke“! 

„Atostogų parke“ švęsti šventes pagal savo poreikius ir skonį gali kiekvienas. 

Poilsio ir sveikatingumo kompleksas teikia ne tik baseinų, pirčių, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas. Čia vietą išskirtinei įmonės ar savo šventei, mokymams ras įvairių poreikių turintieji. Maža to, kartu su konferencijų salės, erdvių šventėms, mokymams, seminarams nuoma, galima užsisakyti nakvynės, maitinimo, poilsio baseinuose ir pirtyse paslaugas. Svečiams galite pasiūlyti ir įdomesnės veiklos – pasijodinėjimą žirgais šalia esančiame žirgyne, padelio ar teniso žaidimus šalia komplekso esančiame teniso aikštyne. 

Restoranai „Parko virtuvėlė“, „Parko ranča“, Pokylių „Miško“ salė

„Jeigu planuojate asmenines šventes – vestuves, krikštynas, jubiliejus, kitas gražias šventes, nuomai galime pasiūlyti puikiai tam paruoštas tris visiškai skirtingas erdves. Restoranas „Parko virtuvėlė“ – tai provanso stiliaus jauki aplinka. „Parko ranča“ – visai kitokio dizaino jauki ir šviesi 206 kv.m. ploto erdvė. Ši erdvė kvepia natūralumu, kadangi sienos ir lubos suręstos iš natūralaus medžio. Pokylių „Miško“ salė – erdvi, šviesi ir jauki salė su panoraminiais langais į nuostabų kraštovaizdį. Ši erdvė pritaikyta išskirtinai šventėms ir talpina iki 120 svečių“,- pasakojo „Atostogų parko“ restoranų šefė Rūta Šimkienė. 

„Atostogų parkas“ jau gali pasiūlyti ir naują visiškai šviesią ir jaukią erdvę nedidelėms šventėms, mokymams ar seminarams, įkurdintą šalia padelio ir teniso aikštynų. Šioje Lounge tipo erdvėje galima bendrauti patogiai įsitaisius ant sėdmaišių, bare esančioje krosnyje išsikepti picų, kepsnių ar kito maisto. Iš šios erdvės patogiai galite patekti į viršuje esančią terasą ir grožėtis nuostabiu gamtovaizdžiu. Tai puiki privati erdvė neįpareigojantiems susibūrimams su nuostabiu vaizdu į šalia esantį tvenkinį, kurį matysite ir per panoraminius langus, ir išėję į lauko terasą. 

Kaimo turizmo sodybos „Pirkia“, „Gryčia“, „Kluonas“ 

„Privačioms šventėms ar susibūrimams galime pasiūlyti kaimo turizmo stiliaus erdves. Iš tiesų, tai tarsi visas etnokultūros kaimas, kurį sudaro trys kiek erdvesnės nei įprastos rąstinės vilos šventėms. Išsinuomoti galima pagal poreikius – vieną vilą, kelias, ar netgi visas tris. Su erdve bendram stalui arba be jos. Šios erdvės kiek panašios savo stilistika, bet vis tik skiriasi. Visose šiose erdvėse įrengtos bendros erdvės nakvynei. Taikomi specialūs paketai užsisakant kartu su pusryčiais ir apsilankymu baseinuose ir pirtyse. Privačiam poilsiui papildomai galima išsinuomoti ir šilto hidromasažinio vandens kubilą“,- pasakojo „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė. 

Konferencijų salė „Palanga“ 

Planuojantiems konferencijas, mokymus galime pasiūlyti erdvią, iki 180 žmonių talpinančią konferencijų salę. Šioje salėje konferencijoms pritaikyta įranga užtikrins sklandžią renginio eigą. Per panoraminius šiek tiek tamsintus langus atsiveriantis nuostabus natūralaus miško vaizdas nuteiks ne tik maloniam darbui, bet leis ir atsikvėpti. Klientams kartu su konferencijų salės nuoma galime pasiūlyti maitinimo paslaugas – kavos pertraukėlės, švediško stalo pusryčiai, pietūs ar vakarienė restorane. Mūsų išskirtinumas – nakvynė su visomis SPA paslaugomis – baseinais, pirtimis, masažais, hamamo procedūromis ir dar daugiau. Svečiai ar mokymų dalyviai liks maloniai sužavėti ir ne tik pasisėmę idėjų iš mokymų ar konferencijų, bet ir puikiai pailsėję, grįš motyvuoti, įkvėpti ir dėkingi organizatoriams,“- šypsojosi „Atostogų parko“ pardavimų vadovė Gintautė Sadauskienė. 

Vieta masiniams renginiams

Planuojantiems masinius renginius – sąskrydžius, festivalius, „Atostogų parkas“ taip pat turi ką pasiūlyti. 

„Šalia komplekso esančiame beveik 2 ha žemės plote galima puikiai įsikurti masinėms šventėms. Turime patirties masiniame maitinimo organizavime – tiekiame maitinimą į Klaipėdos švyturio areną bei Palangos koncertų salę, todėl galime pasirūpinti maitinimu ir Jūsų planuojamam renginiui. Vieta patraukli savo lokacija – netoli Palanga, jūra, o esant blogam orui sekančią dieną visuomet galima atsigaivinti „Atostogų parko“ baseinuose ir pirtyse“,- teigė G.Sadauskienė.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 614 26988

lt_LTLT