Pokylių salės

Restoranas „Parko virtuvėlė“

Išskirtinė prabanga ir elegancija, subtilus dėmesys detalėms ir aptarnavimui nukels Jus į užburiančią skonių ir aromatų kelionę. Leiskitės į šią kelionę kartu su provanso stiliaus restoranu „Parko virtuvėlė“!

Gimtadieniui, krikštynom, verslo susitikimui ar kitai ypatingai progai pagal Jūsų pageidavimą padekoruosime rezervuotą stalą, tik Jums skirtą privačią erdvę restorane (galite rinktis ir apšildomą lodžiją), ar net visą restoraną, o restorano šefas nustebins itin gardžiais ir išskirtiniais šventės patiekalais, kurie skoniu ir estetika primins meno šedevrą lėkštėje.

Pagal Jūsų pageidavimą, galime užsakyti gyvos muzikos atlikėjus bei suorganizuoti tikrą išskirtinę šventę ypatingai Jūsų progai.

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 620 88030.

Privati erdvė „Parko ranča“

Daugiau nei 206 kv. m. ploto erdvė gali būti pritaikyta ir paruošta pagal Jūsų poreikius. Joje talpinama iki 120 svečių.

Erdvės nuomos kaina / privatus renginys – nuo 800 Eur. (už papildomą mokestį suteikiame galimybę erdvę užsisakyti su maitinimu, apgyvendinimu, SPA ir kitomis paslaugomis).

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 620 88030.

„Padelio kavinė“

Šviesi ir jauki erdvė Jūsų šventei, mokymams ar seminarams, įkurdintą šalia padelio ir teniso aikštynų. Šioje Lounge tipo erdvėje galima bendrauti patogiai įsitaisius ant sėdmaišių, bare esančioje krosnyje išsikepti picų, kepsnių ar kito maisto. Rekomenduotina iki 50 žmonių.

„Padelio kavinės“ nuomos kaina – nuo 300 Eur. (už papildomą mokestį suteikiame galimybę erdvę užsisakyti su maitinimu, apgyvendinimu, SPA ir kitomis paslaugomis).

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 620 88030.

Kupolas „Rotonda“

Įmonių ar organizacijų šventėms bei kitiems renginiams galite išsinuomoti iki 500 žmonių talpinantį kupolą „Rotonda“. Mediniame kupolo formos pastate rasite jaukius staliukus bei kėdes, didžiulę sceną, kurioje tilps renginio atlikėjai, o taip pat galėsite mėgautis atsiveriančiu vaizdingu kraštovaizdžiu į  kupolą supantį pušyną bei šalia renginio vietos esantį vandens telkinį.

Kaina nuo 500 Eur./dienai

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 620 88030.

Vieta masiniams renginiams

Šalia komplekso „Atostogų parkas“ – beveik 2 ha žemės plotas, kuriame kviečiame rengti masinius renginius: organizacijų sąskrydžius, įmonių vasaros šventes, festivalius. Vos keli kilometrai nuo Palangos, tačiau tuo pačiu atokioje vietoje. Šalia – visas apgyvendinimo, maitinimo, sveikatinimo paslaugų bei vandens ir pirčių pramogų kompleksas.

Kaina nuo 300 Eur./dienai

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 620 88030.