Sveikatą nugarai ir sąnariams grąžinančios sveikatinimo programos – medicinos centre „Natura Termo SPA“

Gydomosios programos „Sveiki sąnariai“ ir „Sveika nugara“ – tai kompleksiškai parinktų procedūrų programos, skirtos mažinti sąnarių ir nugaros maudimą ir skausmą bei stiprinti bendrą fizinę būklę.

„Atostogų parko“ kineziterapeutai šią programą rekomenduoja raumenų, sąnarių funkcijos atstatymui bei nugaros skausmo mažinimui, esant įvairioms stuburo patologijoms, stuburo diskų suspaudimui ar išvaržoms ir judėjimo sutrikimams bei jaučiant stresą ar nuovargį.

Programa paremta moksliškai įrodytu geoterminio vandens poveikiu sveikatai

Programų metu taikomos ne mažiau kaip 19 sveikatinimo procedūrų bei suteikiama galimybė išbandyti unikalią ir vienintelę Lietuvoje procedūrą „Mineralų jūra“. Iš 2154 metrų gylio gręžinio išgaunamo mineralinio geoterminio vandens nauda sveikatai įrodyta moksliškai.

Viename litre itin aukštos mineralizacijos geoterminio mineralinio vandens yra ištirpę daugiau kaip 80 gramų įvairių mineralinių medžiagų. Tai net kelis kartus viršija kituose Lietuvos kurortuose naudojamo vandens mineralizacijos lygį.

Skatinamas fizinis aktyvumas

„Gydomosios programos „Sveika nugara“ ir „Sveiki sąnariai“ ypač tinka vyresnio amžiaus žmonėms, po traumų, esant įsisenėjusiems skausmams. Jos veiksmingai padeda malšinti nugaros, sąnarių skausmus.

Programose skatinamas ir fizinis aktyvumas. Klientui skiriamos ne tik procedūros, bet ir treniruotės vandenyje – vertikalios vonios procedūros, mankštos vandenyje su kineziterapeutu. Jos paskiriamos atsižvelgiant į kiekvieno kliento fizinę būklę,“ – teigia medicinos centro „Natura Termo SPA“ vyr. kineziterapeutė Gintarė Regelskienė.

Malšina uždegimus, skatina atkuriamąsias reakcijas

Sveikatinimo programos „Sveiki sąnariai“ metu ypač daug dėmesio skiriama gydomųjų savybių turinčio sapropelio dumblo procedūroms.

„Sapropelio dumblas turtingas organinėmis ir mineralinėmis medžiagomis, kurias lengvai įsisavina žmogaus organizmas. Jame esančios aktyvios medžiagos turi antibakterinių, antigrybelinių, priešuždegiminių savybių, jos stimuliuoja odos ląsteles,“ – gydomojo dumblo savybes vardija medicinos centro „Natura Termo SPA“ medicinos vadovas Nerijus Kemeklis.

Taip pat šios programos metu pasitelkiama „Bioptron“ šviesos terapija, pėdų arba kojų gydomieji masažai, parafino vonelės.

Lengvina judėjimą
Programos „Sveika nugara“ metu pasitelkiami gydomieji masažai, stuburo tempimai ant inversinio stalo ir „TENS“ elektrostimuliacijos procedūros. Pastarosios padeda regeneruoti audinius, atpalaiduoti įsitempusius raumenis, malšinti skausmus.

„Procedūros padeda atgauti jėgas, mažina juntamus nugaros bei sąnarių skausmus, stiprina sąnarius bei stuburą ir lengvina judėjimą. Sveikatą stiprinti yra malonu ir lengva, kadangi procedūros paskirstytos taip, kad būtų išlaikytas poilsio ir aktyvios veiklos balansas, – teigia G. Regelskienė.

Programas „Sveika nugara“ ir „Sveiki sąnariai“ itin pamėgo vyresnio amžiaus žmonės, kurie „Atostogų parke“ atgauna jėgas ir po sveikatinimosi išvyksta sveikesni ir atjaunėję.

Gydomosios programos „Sveika nugara“ bei „Sveiki sąnariai“ teikiamos medicinos centre „Natura Termo SPA“, kuris yra įsikūręs gydymo ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“, Venecijos akl. 2, Žibininkų k. Medicinos centre „Natura Termo SPA“  teikiama virš 200 įvairių gydomųjų ir SPA procedūrų, sudaromos dienos ar tęstinės gydomosios programos, skiriami būtini tyrimai.
Čia dirba plati SPA ir medicinos specialistų komanda: gydytojai, kineziterapeutai, osteopatai, akupunktūros specialistai, reabilitologai, ergoterapeutai, masažuotojai, kosmetologai ir kt. Užsiregistruoti konsultacijoms ar procedūroms galima telefonu +370 607 85888 arba elektroniniu paštu [email protected]

lt_LTLT