Stebėtinas pokytis – po projekto „Tobulas kūnas“ tapo 15 metų jaunesnė

Sveikesnis gyvenimo būdas ir kasdieniai įpročiai, daugiau energijos ir fizinio aktyvumo, dailesnės kūno linijos – ne vienas svajoja apie šiuos dalykus, o jų siekti planuoja pradėti „rytoj“. Postūmiu siekti šių tikslų trims projekto „Tobulas kūnas“ dalyviams tapo „Atostogų parko“ treneriai ir sveikatingumo specialistai.

Projekte „Tobulas kūnas“ dalyvavo du vyrai ir viena moteris. Visų dalyvių tikslas buvo sveikai atsikratyti antsvorio ir išsiugdyti sveikos mitybos ir sveikos gyvensenos įpročius. Projekto „Tobulas kūnas“ dalyviams visą mėnesį buvo sudarytos išskirtinės sąlygos lankytis „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvėje bei sporto klube. Čia dalyviai sportavo pagal kompleksinį treniruočių planą, laikėsi mitybos režimo, lankėsi vandens procedūrose.

15 metų jaunesnė per 2 savaites

UAB „Dailės idėjos“ vadovė Dailė Docienė neįtikėtinus pokyčius pajuto jau po dviejų savaičių. Kassavaitinio rezultatų sumavimo duomenimis biologinis D. Docienės amžius pasikeitė 15 metų – ji atjaunėjo.

Biologinis amžius – tai yra rodiklis, leidžiantis objektyviai įvertinti organizmo „susidėvėjimą“, priklausomai nuo žmogaus įpročių, jis gali būti mažesnis arba didesnis už tikrąjį. Biologinį amžių lemia daug faktorių, tačiau didžiausią įtaką jam turi gyvenimo būdas, mitybos įpročiai bei poodinis riebalų sluoksnis.

Moteris įsitikinusi, kad sėkmės formulė šiame iššūkyje – kompleksiškumas. „Atostogų parke“ dalyviai gali ne tik sportuoti Sporto klube, bet ir lankytis treniruotėse vandenyje, plaukioti, o po treniruotės raumenis atpalaiduoti hidromasažais ar pirtyse.

Projekto tikslas – sveikai siekti daugialypių pokyčių, ne aklai siekti numesti kuo daugiau kilogramų, todėl svarbūs ne tik momentiniai rezultatai , bet ir ilgalaikė perspektyva. D. Docienė teigia, kad pokyčiai jaučiasi ir kasdienybėje.

„Atsiranda poreikis kasdien judėti, norisi vandens, baseinų, pirties šilumos. Išsiugdžiau naują rutiną – teisingą rutiną, kuri leidžia tinkamai pasirūpinti savo kūnu“, – kasdienio gyvenimo virsmą komentuoja moteris.

Svarbus pagalbininkas – vanduo

Viso projekto „Tobulas kūnas“ metu moteris nuolat lankėsi treniruotėse vandenyje, plaukiojo. Plaukimas ir mankšta vandenyje, ko gero, vienintelė fizinio aktyvumo rūšis, kuri tinka bet kokio amžiaus ir fizinio stiprumo žmonėms. Kadangi plaukimas – didelis fizinis krūvis, sparčiai tirpsta riebalai, o raumenys stiprėja. Taip dailėja kūno linijos, mažėja apimtys bei didėja ištvermė.

„Treniruojantis vandenyje raumenų masė didėja netgi keturis kartus sparčiau nei atliekant tą pačią treniruočių programą sausumoje. Taip yra dėl to, kad vandens tankis daug didesnis nei oro, atliekant kiekvieną judesį reikia įveikti daug didesnį pasipriešinimą. Tai dvigubas darbas, kuris idealiai lavina raumenis“, – teigia treniruočių vandenyje instruktorė Židrūnė Mikelėnaitė.

Po mėnesio tikslingai parinktų treniruočių projekto dalyvė pasiekė stulbinančių rezultatų. D. Docienės liemens apimtys sumažėjo net 16 centimetrų, šlaunų apimtis pakito 11 centimetrų, klubų apimtis sumažėjo 10 centimetrų. Taip pat užfiksuotas ir pečių, krūtinės bei sėdmenų apimties sumažėjimas.

Prisijungti gali visi

Jei ir Jūs norite pradėti kelionę sveikesnio gyvenimo link, galite prisijungti prie šio projekto bet kuriuo metu. Daugiau informacijos +370 698 37 777.

lt_LTLT