SPA vakarėlis ir Rytų medicinos žinios

Rugsėjo 23 d. (penktadienį) poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ vyks antrasis SPA vakarėlis, kurio metu galėsite pasimėgauti SPA procedūromis ir išgirsti Rytų medicinos specialistės Kristinos Misiūvienės patarimus.

„Mano darbo tikslas – pasidalinti savo patirtimi, įgytomis žiniomis, kaip pasirūpinti savo ir savo artimųjų sveikata, parodyti galimybes, kurios mus supa ir nebijoti jomis pasinaudoti“, – sako K. Misiūvienė.

SPA vakarėlio metu:

  • atliekama veido procedūra – spirulinos ir jonizuoto kalcio kaukė
  • TIENS kraujo cirkuliacijos stimuliatoriaus pristatymas ir išbandymas
  • Fitoterapija (žalios arbatos degustacija)
  • Rankų masažas + pilingas su geotermine druska
  • Parafino vonelė rankoms
  • Haloterapija

Spirulinos ir jonizuoto kalcio kaukė

Tai tarsi natūralaus „kalogeno injekcija“. Po pirmosios procedūros oda tampa lygi, stangri, elastinga. Ši kaukė turi valomąjį poveikį, sugeria kenksmingas medžiagas ir odos nešvarumus, regeneruoja ir skatina kraujo apykaitą, maitina ir patempia poodinį jungiamąjį audinį, suteikia odai gyvybingumo ir jaunatvišką išvaizdą.

TIENS kraujo cirkuliacijos stimuliatorius

Apjungia akupunktūrą, jautriausių kūno taškų stimuliavimą ir jautrių vietų ant pėdų ir delnų masažavimą. Skatina kraujo apykaitą organizme, procedūros metu padidėja krauju pernešamo deguonies kiekis ir kartu pagerėja odos būklė, pagreitėja riebalinio audinio skaidymas, mažėja nuovargis ir susireguliuoja endokrininės sistemos funkcija.

Geoterminė druska

Ji gaunama iš „Atostogų parke“ naudojamo mineralinio geoterminio vandens. Tyrimais nustatyta, kad mineralinis geoterminis vanduo gerina odos būklę – mažina sausumą, niežėjimą, alergiją, raudonį ir spuogus. Teigiamai veikia širdies kraujagyslių, nervų, kaulų raumenų sistemų būklę, gerina darbingumą ir gyvenimo kokybę. „Atostogų parke“ naudojama geoterminė druska yra prisotinta mineralų: kalio, magnio, kalcio, kurie greičiausiai pasisavinami per galūnes.

KADA? Rugsėjo 23 d. (penktadienį) 18 val.

KUR? Poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ (Žibininkų km., Venecijos aklg. 2) SPA erdvėje (II aukštas).

SPA vakarėlio kaina: 20 €

Norintiems dalyvauti SPA vakarėlyje būtina išankstinė registracija el. paštu [email protected] arba tel. nr.+37060785888. Renginio puslapis Facebook…

lt_LTLT