SPA ritualai

SPA ritualų metu pajausite ramybę ir patirsite nepamirštamų akimirkų, kuriose vyrauja grožis ir harmonija. Patyrę specialistai patars, kaip išsirinkti tinkamiausią SPA ritualą, kurio metu atsipalaiduosite, atgausite jėgas, pamiršite stresą ir nuovargį bei turėsite progą padovanoti sau grožio ir išskirtines sveikatinimo procedūras. Subtili prabanga ir dėmesys tik Jums privers Jus pasijausti vieninteliu žmogumi žemėje. Praverkite duris ir ženkite žingsnį į kitokį malonumų pasaulį!

Skaityti plačiau

Masažai

Išskirtiniam atsipalaidavimui ir sveikatos stiprinimui „Atostogų parko“ SPA centre Jūsų laukia gausus masažų pasirinkimas: express, veido, galvos, kaklo, pečių juostos, pėdų ir kojų masažai, masažai besilaukiančioms moterims, vaikams.

Taip pat suteikiama išskirtinė galimybė išbandyti unikalius holistinius veido ir viso kūno, aromaterapinius, karštų Baltijos akmenų ir gintaro ar Baltijos smėlio pintų masažus. Visus masažus atlieka profesionalūs, ilgametę darbo patirtį turintys, aukštos kvalifikacijos specialistai.

Skaityti plačiau

Kūno procedūros

Kūno stiprinimui ir odos puoselėjimui SPA centre Jūsų laukia gausus procedūrų pasirinkimas: liekninamoji elektrostimuliacijos procedūra, kūno šveitimai su mineraline geotermine druska, Baltijos gintaru, cinamonu, įvairūs kūno įvyniojimai naudojant augalų žiedus, šokoladą, Baltijos gintarą, detoksikuojantis įvyniojimas su jūros dumbliais, tempo ir kitos procedūros kūnui.

Skaityti plačiau

Veido procedūros

Veido procedūrų metu naudojama aukščiausios kokybės kosmetika. Atgausite jėgas, pamirškite stresą ir nuovargį bei turėkite progą padovanoti sau grožio ir išskirtines sveikatinimo procedūras. Subtili prabanga ir dėmesys privers Jus pasijausti vieninteliu žmogumi žemėje. Praverkite duris ir ženkite žingsnį į kitokį malonumų pasaulį! Taip pat veido procedūrų metu kvalifikuoti SPA centro specialistai gali pagaminti asmeniškai Jums skirtų odos priežiūros produktų.

Skaityti plačiau

Grožio paslaugos

SPA centre kvalifikuoti specialistai atlieka šias grožio procedūras: antakių korekciją ir dažymą, blakstienų priauginimą, higieninį manikiūrą, ilgalaikį lakavimą, manikiūrą vyrams, vaikams, klasikinį pedikiūrą, pedikiūrą vyrams.

Skaityti plačiau

Sveikatinimas

Efektyviai sustiprinti organizmą ar atgauti prarastą sveikatą kviečiame apsilankyti sveikatingumo procedūrose. Natura Termo SPA sveikatingumo centre galite rinktis pačias efektyviausias procedūras Jūsų organizmo stiprinimui.

Skaityti plačiau

Turkiškas hamamas

Kviečiame panirti į hamamo malonumą. Apsigaubkite šiltomis putomis ir mėgaukitės turkiško hamamo procedūra.

Skaityti plačiau

Soliariumų studija

Žinant mūsų šalies klimatą, įdegti natūralioje saulėje tikras iššūkis. Natura Termo SPA centro naujausios kartos saugiuose soliariumuose įgausite lygų bronzinį įdegį, kuriuo galėsite džiaugtis ištisus metus.

Skaityti plačiau

Vaikams

Mieli tėveliai, kol Jūs sveikatinsitės Natura Termo SPA medicinos centre, ilsėsitės baseinų ir pirčių erdvėje ar mėgausitės SPA procedūromis, Jūsų vaikučiai bus laukiami procedūrose.

Skaityti plačiau