Sezono naujiena: saugiam poilsiui įrengta dar daugiau rąstinių vilų su privačiais kubilais-sūkurinėmis voniomis

Dar praėjusių metų rudenį pradėta diegti naujovė pasiteisino su kaupu: rąstinės vilos su šildomais kubilais-sūkurinėmis voniomis tapo lankytojų labai mėgstamos.

Pasiilgusieji saugaus, privataus poilsio švaraus ir gaivaus pavasarėjančio miško apsuptyje ir ekologiškos vilos atmosferos skuba apsistoti rąstinėse vilose, esančiose poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“.

Ne tik gamtos mylėtojams: žavi privatumu, jaukumu ir patogumu

„Atostogų parko“ rąstinėje viloje antrą kartą su mama viešėjusi Inga Zabinaitė pasakojo, kad pasirinko rąstinę vilą su kubilu-sūkurine vonia, nes norėjo išbandyti naujovę bei pasimėgauti ramybe, kurią teikia aplink supanti gamta.

„Labai patiko tvarkinga aplinka tiek vilos viduje, tiek lauke. Jaukumo tamsiu paros metu suteikė lauko lemputės. Ryte – nuostabus jausmas nubusti nuo paukščių čiulbesio, kurį girdime vis rečiau. Tikra ramybė ir poilsis. Turėjome kubilą, kurį pakūreno labai mielas darbuotojas. Maistą užsisakėme iš restorano „Parko virtuvėlė“. Maistas skanus, kokybiškas! Šašlykinės nenaudojome, nes mergaitiškai leidome sau negaminti. Bet atvykus su šeima tai yra puiki pramoga kažką išsikepti kiemelyje. Mes pas jus būtinai ne kartą sugrįžime,“- negailėjo liaupsnių pašnekovė.

„Rąstinių vilų teritorija miško pakraštyje yra erdvi, tad tarp šeimų yra išlaikomi saugūs atstumai. Galima mėgautis privačiu šeimos poilsiu šilto hidromasažinio vandens kubile, pajusti artimesnį sąlytį su gamta ir grožėtis aplinkine gamta – į dangų besistiebiančiais beržais ir jaunomis pušelėmis“,- pasakojo „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė.

Patogu apsistoti su vaikais ir gyvūnais

Pasak I. Drungilienės, rąstinėse vilose poilsiautojai neretai jaučiasi laisviau nei viešbučio numeryje. Čia daugiau erdvės, ryte galima mėgautis kavos gėrimu terasoje, dieną – leistis dviračiais dviračių takais iki Baltijos jūros, o vakare – išsikepti šašlykų ir pavakaroti terasoje. Jaukiai spragsintis židinys po dienos pramogų dažnai suburia poilsiautojus jaukiam vakarui, kurio metu gera dalintis įspūdžiais ir pailsėti. Vieno aukšto rąstinėse vilose patogiai gali įsikurti iki 4-ių, o dviaukštėse – iki 6-ių asmenų.

Miško prieglobstyje ramiai snaudžiančios rąstinės vilos tarsi atgyja, kai į jas privačiai ir saugiai pailsėti atvyksta šeimos su mažyliais ir augintiniais. Erdvė aplink vilas yra saugi, šalia nėra gatvių, tad vaikai ir augintiniai gali drąsiai bėgioti ir žaisti, kol suaugusieji mėgaujasi jaukiu pokalbiu terasoje ar kepsninėje gamina vakarienę.

Gardus restorano maistas atkeliauja net iki durų

Poilsiautojų patogumui gardus „Parko virtuvėlės“ maistas gali būti pristatomas į vilą. Rinktis galima iš gausaus patiekalų meniu, kuriame – gardžiausi lietuviški ir provanso stiliaus patiekalai suaugusiesiems ir vaikams. Užsisakyti galima atskirus patiekalus, specialius dienos pietų meniu patiekalus ir net išskirtines romantiškas vakarienes itin patraukliomis kainomis.

Specialiai rąstinių vilų svečiams siūlomas ir ypatingas maisto rinkinys, kurį sudaro gardūs pusryčiai, užkandžiai ir kepti paruošta firminė vakarienė.

„Ši vakarienė skirta patiems išsikepti kepsninėje ir gali būti pasirinkta iš 4 variantų: kepti paruoštas kiaulienos kepsnys, kiaulienos šašlykai, marinuota vištienos filė, lašiša žolelių marinate. Prie kepsnio galite rinktis gardžias bulvių skilteles arba ryžius, o garnyrui – paruoštas kepti arba šviežias daržoves“,- pasakojo I.Drungilienė.

Galimos ir papildomos paslaugos

Apsistoję rąstinėje viloje su šeima, Jūs galite:

 • Išsinuomoti šilto ir tyro vandens kubilą;
 • Išsikepti nepakartojamo skonio „Parko virtuvėlės“ kepimui paruoštą vakarienę;
 • Išsinuomoti vieno iš trijų baseinų (hidromasažinį, sportinį arba plaukimo) privačią erdvę;
 • Išsinuomoti lauko pirtį „Širšių lizdas“ su lauko baseinu bei vandens kubilu arba be jo;
 • Užsisakyti iš „Parko virtuvėlės“ meniu maisto, kuris bus pristatytas tiesiai į Jūsų vilą;
 • Apsilankyti viešosiose pirtyse:
  • „Nefrito“;
  • Garinėje „Druskų“;
  •  Aromaterapinėje „Riauškos“.
 • Atgauti jėgas gydomojoje arba SPA procedūroje;
 • Išsinuomoti dviračius arba paspirtukus ir jais nukeliauti prie jūros.

Poilsį rąstinėje viloje arba patogiame viešbučio kambaryje kviečiama rezervuoti [email protected] arba telefonu +370 614 21888

lt_LTLT