Rudens poilsis – ramybės išsiilgusiems poilsiautojams

Šeimos baseinų abonementas

Ruduo – puikus metas poilsiui auksu besipuošiančiame pajūryje, nes turistų šurmulio lieka vis mažiau.

Apsistojus natūraliame miške įsikūrusiose rąstinėse vilose poilsiautojų laukia aksominiu jaukumu apglėbiančios rudens popietės tyliai ošiant beržams, krintant lapams, dieną mėgaujantis baseinais ir pirtimis, o vakarais jauku bendravimu įsitaisius prie židinio. Planuojančiųjų savo ramų rudens poilsį „Atostogų parko“ viešbutyje ar rąstinėse vilose jau laukia nuolaidos apgyvendinimui.

Patogiausios vietos – planuojantiems iš anksto

Rudens poilsio privalumus kasmet atranda vis daugiau žmonių. Sumažėję turistų srautai, vis dar šiluma lepinantis oras ir romantiškomis rudens spalvomis besipuošianti gamta neretam leidžia pailsėti kokybiškiau nei vasarą.

„Rudens poilsį rinktis tradiciškai mėgsta vyresnio amžiaus žmonės ar romantiškai nusiteikusios poros, tačiau ir šeimos vis dažniau atranda galimybių atvykti bent savaitgaliui“, – sako „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė.

Pasak jos, poilsiaujantys rudenį dažnai susigundo galimybe gauti daugiau paslaugų už mažesnę kainą, o ir ramybė – vienas iš svarbesnių pasirinkimo kriterijų.

„Rudenį viskas paprasčiau, mat aprimsta Lietuvos pajūriui būdingas turistų šurmulys. Smagu, kad iš anksto poilsį pas mus planuojantiems poilsiautojams galime pasiūlyti pačius patogiausius viešbučio numerius ir rąstines vilas. Taip pat turime rugsėjo mėnesio pasiūlymą „viskas įskaičiuota“ su kuriuo už 63 Eur/asmeniui įsigyjate ne tik nakvynę viešbutyje, bet ir pilną maitinimą restorane, neribotą apsilankymą Vandens ir pirčių erdvėje ir gaunate SPA dovaną – 30 min. trukmės apsilankymą druskų kambaryje“, – privalumus vardina I. Drungilienė.

Kviečiama derinti poilsį su nauda sveikatai

Auksinis ruduo žavus jaukumu. O taip pat tai ir puikus metas sustiprinti imunitetą prieš prasidedant atšiauriajam sezonui. „Atostogų parke“ įsikūręs medicinos centras „Natura Termo SPA“ gali pasiūlyti gausybę imunitetą stiprinančių ir sielą šildančių procedūrų. „Atostogų parke“ galite mėgautis vienintelė pasaulyje tokio dydžio viešai prieinama natūralaus Baltijos gintaro „Saulės“ pirtimi, o gydomoji mineralinio geoterminio vandens procedūra „Mineralų jūra“ leis prisotinti kūną trūkstamais mineralais.

Po tokių atostogų jausitės pailsėję, atitrūkę nuo kasdienybės ir gerokai sustiprinę sveikatą. Būtent tai, ko reikia besiruošiant artėjančiam šaltajam metų laikui.“- sako I.Drungilienė.

Gintarinės „Saulės“ pirties šilumoje iš gintaro į orą paskleidžiama organizmui gyvybiškai svarbi gintaro rūgštis. Ši dalyvauja visuose organizmo procesuose, stiprina atsparumą peršalimo ligoms, aktyvina kūno regeneracijos procesus, mažina neigiamus streso padarinius.

Papildykite kūną mineralais

„Atostogų parkas“ garsėja unikaliu, aukščiausios mineralizacijos (iki 80 g/l ištirpusių druskų) mineralinio geoterminio vandens baseinu, kuriame atliekama gydomoji procedūra „Mineralų jūra“.

Ilsėdamasis mineralinio geoterminio vandens baseine kūnas per odą sugeria trūkstamus mineralus: stiprėja imunitetas, gerėja miegas, menksta patirto streso ar įtampos padariniai, švelnėja raumenų, kaulų ar sąnarių skausmai, mažėja odos ligų ar sudirgimų simptomai. Tai natūralus būdas stiprinti sveikatą ir paruošti organizmą rudens orų permainoms.

Viešbučio gyventojai mėgaujasi aibe papildomų privalumų

Vienu iš svarbiausių poilsio „Atostogų parke“ privalumu I. Drungilienė įvardija galimybę mėgautis Vandens ir pirčių erdve, kurioje lankytojų laukia net 13 įvairių baseinų ir išskirtinės pirtys.

Pirmoji Lietuvoje „Nefrito“ pirtis, išsiskiria ypatingu garo švelnumu ir maloniu kedro aromatu, pirtyje „Perenė“ lankytojai gali kasdien mėgautis profesionalių pirtininkų vedamomis pirties programomis, „Druskų“ pirtyje laukia imunitetą stiprinantis sūrus garas, o „Riauška“ patiks aromatinės pirties mėgėjams.

Sportiniame baseine kasdien vyksta nemokamos treniruotės vandenyje, taip pat viešbučio svečiai gali neribotai naudotis sporto sale.

„Ne mažiau svarbus privalumas – tai galimybė apsilankyti ir naujame mūsų medicinos centre „Natura Termo SPA“, kur galite gauti profesionalių gydytojų konsultacijas ir atlikti gydomąsias ar SPA procedūras tiesiog savo viešnagės pas mus metu“, – priduria I. Drungilienė.

lt_LTLT