TOP dovanų idėjos tėčiams

 

„Tėti, tėti, kaip man gera tave turėti“,- dainuoja Remigijus Žiogas su dukra Riana. Tėtį gera ne tik turėti, bet ir jam dovanoti! Atsidėkokite tėčiams už rūpestį dovanodami sveikatą, juk tėčiai dažnai pamiršta ja pasirūpinti. Tai bus ne tik maloni, bet ir naudinga dovana.

Dovanokite sveikatą stiprinantį poilsį

Gydomosioms ir sveikatą stiprinančioms procedūroms tėčiai paprastai neskiria laiko, kol netampa per vėlu: lengvi maudimai virsta skausmais ar lėtinėmis ligomis, kurias išgydyti ne tik sunku, bet ir brangu. Tėčiams dovanoti sveikatą stiprinantį poilsį – išties gera idėja. Kai tėčiai atranda, kad gydomosios procedūros atliekamos jaukioje aplinkoje ir yra itin malonios, paprastai netrunka sugrįžti vėl. Nauda sveikatai didžiulė: atsikratoma streso ir įtampos, mažėja nugaros ar sąnarių skausmai, gerėja bendra savijauta ir nuotaika. Maudžianti ar skaudanti nugara – vienas dažniausių šiuolaikinių vyrų patiriamų negalavimų, tad rekomenduojame tėčiams dovanoti gydomųjų procedūrų rinkinį nugarai. Į šį rinkinį įtraukta ir profesionali gydytojo konsultacija, atliekama čia pat, jaukioje „Natura Termo SPA“ aplinkoje.
 

Odoo - Sample 1 for three columns

Dienos programa
„Stiprink nugarą“

Vos per vieną šios programos dieną gausite profesionalią gydytojo konsultaciją ir eilę efektyvių procedūrų, padėsiančių numalšinti ar gerokai sumažinti nugaros skausmus.

Plačiau

Odoo - Sample 2 for three columns

Dienos programa
„Pasirūpink sąnariais“

Sąnarių maudimas, skausmai ar ligos retai kada praeina savaime. Vos per vieną dieną gaukite profesionalią gydytojo konsultaciją ir efektyvias procedūras sąnarių skausmo malšinimui.

Plačiau

Odoo - Sample 3 for three columns

Gydomasis nugaros masažas

Gydomasis nugaros masažas efektyviai atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir pečių juostos raumenis, padeda malšinti skausmą. Po masažo skausmai lengvėja, gerėja bendra organizmo savijauta.

Plačiau

Odoo - Sample 3 for three columns

Gydomoji vertikalioji vonia

Gydomoji vertikali vonia – tai bendra vonios, mankštos vandenyje ir stuburo tempimo vandenyje procedūra, stiprinanti ir atpalaiduojanti raumenis, gerinanti jų trofiką, atlaisvinanti suspaustus stuburo diskus bei stuburo segmentų funkcinius blokus.

Plačiau

Dovanokite gyvenimą be įtampos

Patiriantiems daug įtampos ir streso, rekomenduojamas net porą valandų trunkantis holistinis viso kūno masažas. Po holistinio masažo jaučiamasi tarsi grįžus po gerų atostogų – štai tokio gilumo atsipalaidavimą jiems pavyksta patirti vos per porą valandų. Gerai pailsėjus kūnu ir dvasia, mintys tampa skaidresnės, o sprendimai – tikslesni. Ieškantiems universalios dovanos tėčiams, rekomenduojame išsirinkti SPA ritualą vyrams. Jo metu atliekamos visą kūną lepinančios procedūros. Nugaros raumenų įtampa dingsta po galvos, kaklo, pečių masažo, haloterapijos seanso metu lengvėja kvėpavimas ir stiprėja atsparumas peršalimo ligoms, o ypatingu pasilepinimu tėčiams paprastai tampa valandos trukmės pėdų procedūra, kuri itin atpalaiduoja ir puoselėja pėdų odą.

Odoo - Sample 1 for three columns

 Galvos, kaklo, pečių juostos masažas

Galvos, kaklo, pečių juostos masažą rekomenduojama rinktis sėdimą darbą dirbantiems žmonėms siekiant išvengti kaklo įsitempimo ir skausmo.

Plačiau

Odoo - Sample 3 for three columns

SPA ritualas “Vyrams”

SPA ritualas „Vyrams“ skirtas norintiesiems atsipalaiduoti, pamiršti problemas, atsikratyti nuovargio, maloniai praleisti laiką ir pajausti SPA malonumus.

Plačiau

Odoo - Sample 3 for three columns

Viso kūno „Holistinis“ masažas

Viso kūno holistinis harmonizuojantis masažas – tai rankos ir minties prisilietimas. Rezultatas – lengvas, pailsėjęs, harmoningas kūnas ir spindinčios bei laimingos akys.

Plačiau

Dovanokite kūną stiprinančias pramogas

Mėgstantiems sportuoti ar tiems, kuriems sportuoti praverstų kiek dažniau, puiki dovana galėtų būti abonementas į sporto klubą. Besinaudojantys šiuo abonementu lankytojai gali tuo pačiu mėgautis ir šiltais baseinais bei pirtimis. Unikalios, pirtininkų vedamos žemaitiškos pirčių programos – tai, ką tėčiai tikrai mėgsta, –Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje ar net šių apsilankymų abonementas – tai labai mėgstama dovana tėčiams.

Odoo - Sample 1 for three columns

Sporto klubo
abonementas

Mėgaukitės ramia aplinka ir visa kokybiškam sportui būtina įranga. Treniruotę galite derinti su maloniu apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje.

Plačiau

Odoo - Sample 2 for three columns

Vandens ir pirčių erdvės
abonementas

Sąnarių maudimas, skausmai ar ligos retai kada praeina savaime. Vos per vieną dieną gaukite profesionalią gydytojo konsultaciją ir efektyvias procedūras sąnarių skausmo malšinimui.

Plačiau

Leiskite rinktis patiems

Kai gyvenimas keičiasi taip greitai, dovanoti laisvę rinktis gali būti viena iš geriausių idėjų. „Atostogų parko“ dovanų kuponai galioja net 12 mėn. nuo jų įsigijimo datos, o panaudoti jį galima beveik visoms čia teikiamoms paslaugoms: poilsiui šiltuose baseinuose ir pirtyse, SPA ir gydomosioms procedūroms, viešbučio paslaugoms ir net gardiems „Parko virtuvėlės“ patiekalams. Jums tereikia pasirinkti norimą dovanoti sumą, o tėčiui teliks pasirinkti ir suplanuoti nepakartojamą poilsį „Atostogų parke“.

Odoo - Sample 1 for three columns

Dovanų kuponas

Su šiuo kuponu galima atsiskaityti už įvairias paslaugas. Kuponas galioja 6 mėnesius.

Plačiau