Naudok #myliuatostoguparka ir laimėk itin vertingus PRIZUS!

Atostogų Parkas Palanga

Mėgaukis pavasariu „Atostogų parke“ taip, kad visi pavydėtų!

  • Dalinkis gražiausiais, geriausiais, juokingiausiais kadrais iš „Atostogų parko“ savo Facebook ar/ir Instagram paskyrose

  • žymėk grotažyme #myliuatostoguparka

  • ir Tu dalyvauji nerealiai dosniame „Atostogų parko“ konkurse!

Konkurso startas – kovo 1 dieną! 

Visą kovo mėnesį dovanosime net 3 itin vertingus didžiulius prizus visai šeimai, dėl kurių verta pasistengti!

Pirmasis konkurso prizas jau atiteko pirmajam laimėtojui kovo 13 dieną. Darjai (Vipotru_fashion) atiteko NAKVYNĖ „Atostogų parko“ rąstinėje viloje visai šeimai su neribotomis pramogomis baseinuose ir pirtyse bei galimybe pasimėgauti vienintele pasaulyje natūralaus gintaro pirtimi! 

Antrojo laimėtojo laukia prabangus SPA ritualas DVIEM „Saldus prisilietimas“! „Atostogų parko“ sudaryta komisija išrinks 10 gražiausių, linksmiausių ir geriausių nuotraukų ir tada iš jų burtų keliu bus išrinktas nugalėtojas tiesioginės transliacijos „Facebook“ metu.

Konkurse dalyvauti gali nuotraukos, užfiksuotos „Atostogų parko“ erdvėse, būtina naudoti grotažymę #myliuatostoguparka. Konkurse norinčios dalyvauti nuotraukos Facebook socialiniame tinkle turi būti paskelbtos viešai (public), Instagram socialiniame tinkle profilis negali būti privatus (private) – kitu atveju mes Jūsų nuostabaus turinio nematysime.

Laikoma, kad žymėdamas nuotraukas grotažyme #myliuatostoguparka asmuo sutinka, kad jo nuotrauka, vardas ir pavardė gali būti skelbiami viešai ir naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais. Dėl detalesnės informacijos skaitykite Privatumo politiką.