Svarbiausia – Jūsų saugumas

Pasikeitusiame pasaulyje geriausi dalykai išlieka – tai nuolatinis mūsų rūpestis Jūsų saugumu ir sveikata. Kad Jūsų poilsis „Atostogų parke“ būtų malonus darome viską, kas būtina – ir dar daugiau:

1. Lankytojai privalo laikytis saugumo taisyklių

„Atostogų parko“ lankytojų prašome laikytis saugaus 2 metrų atstumo nuo kitų lankytojų ir dėvėti kvėpavimo takus dengiančią kaukę bendrosiose erdvėse, laikytis visų higienos reikalavimų ir dažnai dezinfekuoti rankas.

Kviečiame būti sąmoningais, saugoti save ir kitus, ir maloniai prašome nuo apsilankymo mūsų komplekse susilaikyti jaučiančius ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų simptomus, tokius kaip karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan. Vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių ir siekdami užtikrinti visų mūsų poilsio centro svečių ir lankytojų bei centro darbuotojų saugumą ir sveikatą, šiuo metu sveikatinimo ir gydymo komplekso UAB „Atostogų parkas“ paslaugos, įskaitant apgyvendinimo, vandens pramogų, sporto centro, SPA centro nebus teikiamos svečiams, turintiems ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių.

2. Dažniau nei įprasta valome ir dezinfekuojame paviršius

Visos komplekso patalpos periodiškai valomos, dezinfekuojamos ir tvarkomos nuolat. Tačiau labiausiai lankomas komplekso vietas ir dažniausiai liečiamus paviršius valome ir dezinfekuojame kas valandą. Mažiausiai kartą per savaitę kruopščiai atliekamas sustiprintas Vandens ir pirčių erdvės ir dažniausiai lankomų komplekso vietų valymas ir nuodugni dezinfekcija. Medicinos centre „Natura Termo SPA” kabinetai kruopščiai dezinfekuojami prieš kiekvieną procedūrą, taip pat atliekama kruopšti viešbučio ir rąstinių vilų kambarių dezinfekcija kiekvieną kartą prieš juose įsikuriant naujam svečiui. Kartą per valandą dezinfekuojamos pirtys, o persirengimo patalpos Vandens ir pirčių erdvėje – kas dvi valandas. 

3. Patalpų dezinfekcijai pasitelkiame skirtingas priemones ir inovacijas

Siekdami didesnio saugumo, pasitelkiame žinias, kūrybiškumą ir inovacijas. Baseinuose iki maksimalios saugios ir leistinos ribos padidinome chloro kiekį vandenyje. Saugiai naudojamas chloras pasižymi puikiomis dezinfekcinėmis ir antivirusinėmis savybėmis, o švelniai garuodamas, papildomai dezinfekuoja ir patalpos orą. Šio skirtumo tikriausiai nė nepajusite, tačiau visi būsime dar saugesni.

Papildomai dezinfekciją atliekame ir UV spinduliais, kurie sunaikina iki 99 % patalpoje esančių mikroorganizmų ir virusų: saugiai dezinfekuojamas patalpos oras, vanduo ir visi paviršiai. Siekdami užtikrinti maksimalų saugumą, įsigijome ir galingų, medicinos įstaigose naudojamų germicidinių UVC lempų, kuriomis patalpos dezinfekuojamos po ir prieš kiekvieną SPA ar gydomąją procedūrą, jomis dezinfekuojami ir viešbučio kambariai kiekvieną kartą prieš įsikuriant naujam svečiui, periodiškai kas kelias valandas dezinfekuojamos persirengimo patalpos Vandens ir pirčių erdvėje, o kas valandą – pirtys.

4. Atnaujinome patalpas

Sustiprinta dezinfekcija, generalinė tvarka ir mažesni ar didesni atnaujinimai neaplenkė nei vienos komplekso patalpos: atnaujinome viešbučio kambarius, pakeitėme rąstinių vilų grindis ir įrengėme privačias terasas, atnaujinome Vandens ir pirčių erdvės grindų dangą, medicinos centrą „Natura Termo SPA“ aprūpinome papildomomis dezinfekcinėmis lempomis ir net įrengėme erdvesnius darbo kabinetus personalui.

Vienas matomiausių pakeitimų – praplėtėme „Parko rančos“ patalpas, kad lankytojams būtų dar lengviau laikytis saugaus rekomenduojamo atstumo dabar ir ateityje.

5. Užtikrinome dar daugiau saugumo ir dezinfekcinių priemonių

„Atostogų parko“ lankytojus ir viešbučio svečius aptarnaujantis personalas pasitiks aprūpintas visomis apsaugos priemonėmis: veido skydeliais, pirštinėmis ir dezinfeciniu rankų skysčiu. Kas rytą tikrinama darbuotojų kūno temperatūra. Lankytojų prašome dezinfekuoti rankas iškart prie įėjimo ir dažniau jas plauti poilsio pas mus metu, laikytis visų higienos reikalavimų ir aktyviai naudotis visose erdvėse prieinamomis rankų dezinfekcinio skysčio stotelėmis.

Malonaus ir saugaus Jums poilsio!

ru_RURU