Šeštadienį pajūryje – žiemos šventė su žirgais

Šeštadienį (vasario 10 d.) Palangos pakraštyje įsikūrusiuose Žibininkuose vyks žiemos šventė su žirgais „Mini Sartai 2018“. Šeimai skirtoje šventėje pajūrio gyventojai kviečiami aktyviai praleisti laiką gamtoje ir iš arčiau susipažinti su žirgų sportu. Visos pramogos – nemokamai.

Šeštadienį popiet startuosiančiame renginyje lankytojai galės išbandyti pasivažinėjimą žirgų traukiamomis slidėmis ar pripučiama čiuožyne. Žolinčių akademijos prezidentė Danutė Kunčienė svečius vaišins natūraliomis žolelių arbatomis bei pasidalins žiniomis, kokios arbatos naudingiausios žiemą. Nuo žiemiško šaltuko apsisaugoti padės laužas bei karšti užkandžiai.

Renginį organizuojantys poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ bei jojimo mokykla „Lyderis“ ragina visus dalyvius ne tik stebėti, bet ir tapti šventės kūrėjais. Organizatoriai kviečia atsivežti ir savo mėgiamas, žiemiškoms pramogoms skirtas, priemones: slides, roges, snieglentes ar net keturračius.

„Renginį organizuojame jau ne pirmus metus. Kaskart svečius raginame būti ne tik stebėtojais, kviečiame atsivežti savo čiuožinėjimo priemones, taip pat vaišių žirgams – morkų, obuolių, pabendrauti su žirgais, juos pamaitinti“, – teigia viena šventės organizatorių, jojimo mokyklos „Lyderis“ vadovė Alina Michnevič.

„Renginys skirtas populiarinti aktyvų poilsį gamtoje. Norime paskatinti daugiau laiko praleisti gryname ore, aktyviai leisti laisvalaikį, skatinti šeimų bendravimą. Taip pat, artėja Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena, šventę skirsime Lietuvos valstybės 100-mečiuipaminėti“, – teigia „Atostogų parko“ viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistė Aistė Tunaitytė.

Žiemos šventė su žirgais vyks greta „Atostogų parko“, vasario 10 dieną, šeštadienį, nuo 14 valandos.

Renginys nemokamas.

ru_RURU