Rytoj Palangoje – Žolinčių akademijos prezidentės seminaras

Rytoj palangiškiams – išskirtinė galimybė išgirsti Žolinčių akademijos prezidentės Danutės Kunčienės mintis ir žinias apie žolelių naudą sveikatai. Tai itin aktualu vėstant orams ir norint sustiprinti imunitetą.

Mokslininkai tyrimais yra įrodę teigiamą žolelių naudą sveikatai. „Gamta yra didžiulė gydykla, kurios turtus mes galime panaudoti savo sveikatos gerinimui“, – teigia lektorė D. Kunčienė.

Žolinčių akademijos prezidentė Danutė Kunčienė ir žolininkė Jadvyga Balvočiūtė rytoj poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ kalbės apie žolelių naudą sveikatai.

Seminaro „Ieškokime gyduolių gamtoje“ metu žolininkė Jadvyga Balvočiūtė dalysis žiniomis apie arbatų poveikį peršalimo ligų profilaktikai, o D. Kunčienė pristatys žolelių naudą maistui ir sveikatos stiprinimui.

Seminaro metu svečiai bus vaišinami gardžiomis žolinčių gamintomis arbatomis. Po seminaro vyks žolelių parduotuvės atidarymas, lankytojai galės įsigyti įvairių žolelių mišinių, natūralių aliejų ir sveikų skanėstų.

Seminaras nemokamas.

Data: rugsėjo 30 d. (penktadienis)

Laikas: 16 val.

Vieta: poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ (Žibininkų km., Venecijos aklg. 2), Konferencijų salė (II aukštas).

Необходимо заказывать за ранее el.paštu [email protected] arba tel. nr. +37060785888.

Renginio puslapis Facebook…

ru_RURU