Našlaičiams dovanojo Kalėdų stebuklą

Didžiųjų metų švenčių laukimas įkvepia geriems darbams. Savaitgalį našlaičiai ir tėvų globos netekę vaikai, gyvenantys Klaipėdos vaikų globos namuose „Rytas“, turėjo galimybę pajusti tikrą Kalėdų stebuklą. Jie susitiko su Kalėdų Seneliu, mokėsi žiesti puodus, ragavo krosnyje keptos duonos, o sveikatą stiprino baseinuose.

Klaipėdos vaikų globos namuose „Rytas“ šiuo metu gyvena 48 našlaičiai ir tėvų globos netekę vaikai nuo 6 iki 20 metų amžiaus. Šių namų auklėtiniai savaitgalį apsilankė poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ įkurtame Kalėdų miestelyje, kuriame molininkas vaikus mokė žiesti puodus, žolininkė pademonstravo, kaip senoviškai su žolelėmis malama druska, vaikai bendravo ir žaidė su Kalėdų Seneliu bei plaukiojo baseinuose.

Klaipėdos vaikų globos namų „Rytas“ direktorė Regina Milašienė labai vertina ir džiaugiasi, kai vaikams dovanojamas nuoširdus dėmesys, ne tik pramogos: „Mes esame didžiausia šeima Klaipėdos mieste. Tikrai nesame pertekę dovanomis ir dėmesiu. Mūsų šeimos vaikams labai reikalingas toks bendravimas ir edukacija, kokią vaikai savaitgalį gavo „Atostogų parke“.“

Pasak Klaipėdos vaikų globos namų direktorės R. Milašienės, vaikai iš „Atostogų parko“ grįžo pilni įspūdžių: „Labiausiai vaikams įstrigo, kaip gražiai papuoštas Kalėdų miestelis, kad ten labai jauku. Vaikams tikras stebuklas buvo susitikti su labai mielu Kalėdų Seneliu, kuris su jais žaidė kaip tikras jų senelis – tokio šilto ir nuoširdaus bendravimo mūsų vaikams labai trūksta.“

Savaitgalį „Atostogų parke“ apsilankė 13 vaikų globos namų auklėtinių – artimiausią savaitgalį atvyks kita Klaipėdos vaikų globos namų „Rytas“ vaikų grupė.

Visos šeimos, apsilankiusios Kalėdų miestelyje „Atostogų parke“, remia Klaipėdos vaikų globos namus „Rytas“. Kalėdų miestelis „Atostogų parko“ Etnografijos kaimelyje dar veiks šį savaitgalį ir antrąją Šv. Kalėdų dieną.

Poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ nuolat remia įvairias vaikų globos ar socialinės paramos įstaigas, taip prisidėdamas prie vaikų lavinimo, jų džiaugsmo, poilsio ir sveikatos stiprinimo.

ru_RURU