Miške padengs Kūčių stalą miško žvėreliams

Palangos ir aplinkinių miestų bei miestelių gyventojai Kūčių išvakarėse kviečiami padengti šventinį stalą miško gyvūnams, kad ir jie turėtų sočias Kalėdas. Ypatingai laukiamos yra šeimos su vaikais, kurie bus mokomi pažinti gamtą.

„Kelionės į mišką tikslas yra ne tik padėti miško žvėreliams ir paukšteliams įveikti žiemos negandas, bet ir ugdyti vaikuose meilę ir atjautą gamtai“, – sako renginio organizatoriai, kurie gruodžio 23 dieną kviečia šeimas sunešti vaišes miško žvėrelių stalui, kurį kartu padengs miške.

Anot renginio iniciatorės Lietuvos žolinčių akademijos prezidentės Danutės Kunčienės, visada smagu per Kalėdas sugrįžti į mišką ir pamatyti prie maisto atėjusių žvėrelių pėdutes: „Taip ir išmokstame atpažinti gyvūnų ir paukščiukų pėdsakus. Kartais kitą dieną dar randame puotaujančius žvėrelius ar paukštelius. Tikrasis Kalėdų stebuklas yra suteikti džiaugsmą ir daryti gerus darbus“.

Iniciatyva „Kūčių stalas – miško žvėreliams“ vyks gruodžio 23 dieną (penktadienį) 15 valandą poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ Etnografijos kaimelyje. Šalia jo esančiame miške bus padengiamas stalas miško žvėreliams iš bendrai suneštų maisto gėrybių. Prašoma atsinešti daržovių, vaisių, uogų, sėklų.

Vieta: Poilsio ir sveikatinimo centras „Atostogų parkas“ (Venecijos akl. 2, Žibininkai)

Laikas: Gruodžio 23 d. 15 val.

Renginio puslapis Facebook.

ru_RURU