Inspektoriai įvertino naująjį „Atostogų parko“ kempingą – jis įtrauktas į ACSI katalogą

Naująjį „Atostogų parko“ kempingą aplankę Europos kempingų ACSI inspektoriai iš Olandijos pripažino atitinkančiu aukščiausius ACSI reikalavimus ir įtraukė į ACSI katalogą. 

ACSI yra jau 50 metų pagrindinę informaciją apie Europoje veikiančius kempingus ir jų siūlomas paslaugas teikianti organizacija. Jos duomenų bazėje šiuo metu yra beveik 10 tūkst. kempingo paslaugas siūlančių įstaigų – visos jos inspektuojamos kasmet ir pažymėtos „ACSI“ kokybės ženklu, kuris suteiktas ir „Atostogų parko“ kempingui. 

Įvertino kokybišką infrastruktūrą

Lietuvos pajūryje esančiame kempinge apsilankę inspektoriai įvertino ne tik puikią naujojo kempingo vietą, bet ir šiuolaikiškos, kokybiškos infrastruktūros, paslaugų bei kainos santykį. 

Nuošalioje teritorijoje netoli „Atostogų parko“ įsikūręs kempingas – tikra tylos ir tyro oro poilsio oazė. 

Turtingas didžiulių atvirų erdvių, apsuptų medžių pavėsio, „Atostogų parko“ kempingas siūlo tai, ko Palangoje iki šiol trūko – ramų ir ekonomišką poilsį. 

Patogumai poilsiautojams

Teritorija poilsiautojų saugumui stebima vaizdo kameromis, o patekti į ją galima tik turint specialią registracijos kortelę. Ji išduodama atlikus registraciją „Atostogų parko“ viešbučio registratūroje.

Stovėjimo vietos grįstos trinkelėmis, o kiekvienoje stovėjimo vietoje yra įrengtas atskiras elektros skydelis.

В кемпинге есть отдельные душевые и туалеты для мужчин и женщин, стиральные машины, сушилки, плита, питьевая вода и насос для поддержания порядка в кемперах. И вы можете легко приготовить вкусную еду в соседнем камине.

Дополнительные услуги

Любители спорта могут поиграть в теннис или паддл-теннис на корте для тенниса и падл-тенниса рядом с кемпингом за дополнительную плату.

Po ilgos kelionės kemperiu ir aktyvaus laiko praleisto gamtoje, poilsiautojai gali atsipalaiduoti šalia įsikūrusio poilsio ir sveikatingumo komplekso „Atostogų parkas“ baseinuose ir pirtyse su nuolaidomis iki 50%, pasimėgauti SPA paslaugomis – masažais, ritualais, pavakarieniauti restorane arba užsisakyti jau pagaminto maisto išsinešti. 

Цены

Kemperio stovėjimo vietos su visais patogumais kaina – 30 Eur už parą.

Vaikai iki 16 metų stovyklauja nemokamai. Papildomiems suaugusiems ir vaikams nuo 16 metų taikomas 7 Eur paros asmens mokestis. 

Оставайтесь со своим питомцем и наслаждайтесь незабываемыми моментами отдыха вместе!

Palapinės vieta (1-4 vietų) – 10 Eur.,  Palapinės vieta (5-8 vietų) – 12 Eur.

Apsistojusiems kempinge apsilankymui baseinuose ir pirtyse darbo dienomis suteikiama 50% nuolaida, o savaitgaliais – 25% nuolaida.

ru_RURU