Dovanų idėjos Tarptautinės moters dienos proga

Moterys mėgsta staigmenas, o artėjanti Tarptautinė moters diena – puiki proga jas pradžiuginti. Dalijamės dovanų idėjomis, kurias labiausiai vertina mūsų klientės!

Palepinkite ypatingais SPA malonumais

Moterys mėgsta būti palepintos nuo galvos iki pirštų galiukų, tad dažniausiai lieka be žado pasimėgavusios visą kūną apimančiu SPA ritualu.

Po SPA ritualų moterys būna puikiai pailsėjusios, pagražėjusios ir laimingesnės. SPA ritualų metu apgalvota kiekviena smulkmena: kūnas lepinamas atpalaiduojančiomis voniomis, viso kūno šveitimu ir masažu, įvairiomis kaukėmis ir kitomis maloniomis SPA procedūromis.

Dovanokite trumpas atostogas

Laikas – brangiausia dovana, kurią šiais laikais galime vieni kitiems įteikti. Pernelyg dažnai romantiško laiko, praleisto drauge, moterims labiausiai ir trūksta.

„Pasimėgauti romantišku pasivaikščiojimu pavasarėjančiais miško takeliais, pavakarieniauti romantiškoje „Parko virtuvėlės“ aplinkoje, tingiai pailsėti baseinuose ir pasilepinti romantiškais SPA ritualais dviese – štai, kokias atostogas mūsų lankytojai užsisako pakartotinai. Itin smagu po įspūdžių kupinos dienos jaukiai susėsti prie spragsinčio židinio pušimi kvepiančioje rąstinėje viloje. Tai poilsis ir kūnui, ir sielai,“ – sako Inga Drungilienė „Atostogų parko“ viešbučio vadovė.

Dovanokite laisvę rinktis

Taikliai parinkti moteriai dovaną nelengva užduotis, net jei ją gerai pažįstate. Gydomąsias procedūras ir šildančius įvyniojimus derėtų rinktis itin atsargiai tik labai gerai žinant esamą moters sveikatos būklę.

Dvejojantiems dėl procedūros pasirinkimo patariama pasikonsultuoti telefonu +370 607 85888 arba elektroniniu laišku adresu [email protected] arba dovanoti SPA dovanų kuponą. Su SPA dovanų kuponu moteris galės išsirinkti tokią paslaugą, kuri jai labiausiai patiks.

Įteikite dovaną vakarienės metu

Kad su meile rinkta dovana paliktų dar stipresnį įspūdį, palepinkite mylimą moterį netikėtumu. Paslaugūs „Parko virtuvėlės“ padavėjai ir charizmatiški „Parko rančos“ barmenai pasiruošę Jums padėti idėjomis, staliuko papuošimu ar ypatingos staigmenos pateikimu. „Ypatingai papuošti staliuką, sudainuoti dainą, sutartu metu atnešti desertą su iš anksto paruošta staigmena – tai maloniai nustebinanti ir geriausius įspūdžius dovanojanti staigmena.

Norintiems „Parko virtuvėlės“ ar „Parko rančos“ padavėjų pagalbos rengiant staigmeną tereikia iš anksto susitarti su padavėjais.

„Parko virtuvėlės“ telefono numeris +370 611 56510.

Parko rančos“ barmenai pasiekiami telefonu +370 610 00454.

ru_RURU