Augame drauge: Arielai ir „Atostogų parkui“ sukako septyneri!

Mažoji Ariela (7 m.) yra gimusi tais pačiais metais ir tą pačią dieną, kada buvo atidarytas „Atostogų parkas“ – 2015 m. lapkričio 6 d. Kaip ir kiekvienais metais, domimės, kaip pasikeitė ir ko išmoko mūsų bendraamžė!

Nauji Arielos pasiekimai

Jaukumu ir smagiu bendravimu visus užbūrusi Ariela, šiais metais pasitinka būdama jau pirmokė ir ūgtelėjusi 8 centimetrus.

Pradėjus lankyti pirmą klasę išryškėjo mergaitės polinkis tiksliesiems mokslams.

„Arielai labai patinka skaičiuoti. O va raideles dailiai išrašyti ne taip jau sekasi, šis darbas reikalauja kruopštumo. Ariela mieliau sportuoja nei dailyraštį rašo“,- juokiasi mergaitės mama Jekaterina Eismontienė.

Į naują mokyklos gyvenimo ritmą Ariela labai greitai įsiliejo, mat mokykloje ji mokosi ne viena. Tą pačią mokyklą lanko ir brolis Arianas, todėl ten mergaitę supa daug draugų, tiek savų, tiek vyresnėlio šeštoko brolio.

„Pusė mokyklos jau yra jos draugai. O tai, kad ji ne vieniša yra labai svarbu šiame pradiniame etape“,- sako mama.

Kadangi mergaitė pirmąsias raideles išmoko paruošiamojoje klasėje, dabar yra mokymosi skaityti etapas. Knygutes mergaitė renkasi kaip ir dauguma bendraamžių – šiuolaikiškas ir su daug paveiksliukų.

Pradėjo lankyti baletą

Visa kita Arielos gyvenime teka įprasta vaga. Mergaitė ir toliau intensyviai sportuoja net po tris valandas per dieną. Šalia meninės gimnastikos, kurią Ariela lanko nuo keturių metukų, mergaitė pradėjo lankyti ir baletą.

„Abu sportai vienas kitą papildo. Kad Ariela lankytų baletą, mes svajojome, kai ji buvo visai mažytė. Mes matėme mergaitės graciją, švelnumą, todėl domėjomės baletu dar anksčiau nei ji pradėjo lankyti gimnastiką. Deja, į gimnastiką vaikai priimami kiek anksčiau, todėl pirmiau pradėjome lankyti šį sportą. Dabar jau mergaitė įsitraukusi, susidraugavo su vaikais. Baletas su menine gimnastika eina labai šalia, vienas kitam netrukdo, o papildo. Šį savaitgalį turėjo būti pirmosios mergaitės meninės gimnastikos varžybos, bet kadangi šiuo metu toks ligų etapas, Ariela susirgo ir varžybose dalyvauti negalėjo. Ligų negali suplanuoti iš anksto“,- apgailestavo mergaitės mama.

Neatsidžiaugia vandens pramogomis

Ariela, kaip ir pridera šio vardo savininkei, ypatingai mėgsta maudynes „Atostogų parko“ baseinuose.

„Jeigu suplanuojame vykti į „Atostogų parką“, Arielai tai būna didžiausia šventė ir apie išvyką yra pasakoma tik tą pačią dieną, nes ji dega nekantrumu ir kelias dienas išlaukti būna per sunku. Labai smagu „Atostogų parke“ lankytis vasarą, nes tokio amžiaus vaikams pagal ūgį atitinka gyliai baseinuose, o ir vandens temperatūra yra labai tinkama. Žinoma, jie nori vandenyje būti ir būti. Visą dieną prabuvus vandenyje, sunku juos ir vakare iškrapštyti,“- juokėsi mergaitės mama.

Ariela ir „Atostogų parkas“ kartu tortą valgo jau šeštą kartą

Daug džiaugsmo ne tik savo šeimai, bet ir aplinkiniams suteikiančią mažąją Arielą „Atostogų parkas“ pakvietė augti kartu, kai Arielai buvo dveji ir ji jau galėjo skanauti torto.

Įdomu stebėti, kaip metai po metų vystosi verslas ir palyginti tai su tokio pat amžiaus žmogaus augimu. Draugystei užsimezgus, Ariela kasmet pramogauja ir ilsisi „Atostogų parko“ baseinuose ir švenčia savo gimtadienį restorane „Parko virtuvėlė“.

Džiaugiamės Ariela ir visais vaikais, linkime gero augimo ir puikių atradimų!

ru_RURU