«Atostogų parkas» награжден за стремительный старт

На ежегодно проходящем мероприятии Клайпедской торгово-промышленной и ремесленной палаты (КТПРП) более 230 крупнейших компаний Клайпедского региона награждают наиболее отличившиеся компании Клайпедского региона. По утверждению заместительницы генерального директора КТПРП Виды Кажуро, это комплименты представителей бизнеса своим коллегам-предпринимателям.

 Šiemet tarp geriausiųjų buvo išrinktas didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“, pelnęs „Veržlaus starto“ apdovanojimą. Beveik prieš trejus metus veiklą pradėjęs kompleksas jau yra įrašytas į Lietuvos rekordų knygą kaip turintis daugiausiai baseinų – net 15, taip pat vienintelis pasaulyje netrukus atidarysiantis tikro gintaro pirtį. Kaip teigė apdovanojimą atsiėmęs šio komplekso direktorius Ričardas Jovaiša, netrukus baseinų skaičius komplekse dar išaugs, nes planuojama atidaryti pramogų erdvę vaikams su baseinais ir dirbtinėmis kopomis.

Pasak KPPAR gen. direktoriaus pavaduotojos Vidos Kažuro, „Atostogų parkas“ buvo įvertintas už puikų darbą: „Tai pagyrimo žodis rinkodarai ir komunikacijai, matomam viešinimui, už pardavimus ir klientų aptarnavimą atsakingiems žmonėms. Už „Atostogų parką“ verslininkai balsavo todėl, kad šis prekės ženklas puikiai žinomas, juo pasitikima. Tai gerų darbo rezultatų įvertinimas“,– sako daugiau 230 Klaipėdos regiono verslų vienijančios organizacijos atstovė.

Pelnyti KPPAR apdovanojimą, pasak V. Kažuro, yra paskatinimas ir, patvirtinimas verslui, kad jis matomas ir svarbus Klaipėdos regionui.

ru_RURU