Anglai nustebę: Londone nėra tokio baseinų komplekso kaip Lietuvoje

Didžiausioje Anglijos turizmo parodoje „Destinations: The Holiday & Travel Show London“ nustebo ne tik britai, bet ir Lietuvos pajūrį atstovavę parodos dalyviai: tokio dydžio, visos šeimos sveikatai ir poilsiui skirto komplekso kaip „Atostogų parkas“ britai savo šalyje neturi. Praėjusį savaitgalį čia buvo pristatomas „Atostogų parkas“ ir vienintelė pasaulyje natūralaus gintaro pirtis.

Atranda kokybiškas poilsio idėjas visai šeimai

„Londonas kupinas įvairiausių paslaugų ir pramogų net įmantriausiam skoniui, tačiau šeimai skirtų didelių kokybiško poilsio kompleksų ten nėra, – įspūdžiais dalijasi „Atostogų parko“ pardavimų vadovas Irmantas Karpis. – Prie Lietuvos pajūrį reprezentuojančio stendo užsukę britai tikino tik dabar atrandantys, kiek daug įdomių idėjų kokybiškam visos šeimos poilsiui galima atrasti Lietuvoje. Dažnas jų pirmą kartą sužinodavo ir apie tiesioginius skrydžius tarp Palangos ir Londono.“

Anot I. Karpio, britus labiausiai stebino tai, kad jie gali greitai ir tiesiogiai pasiekti gražiame miške, netoli švaraus Baltijos jūros paplūdimio įsikūrusį didžiulį poilsio ir sveikatinimo kompleksą, kuriame – net 15 skirtingų baseinų, galimybė apsistoti viešbutyje ar rąstinėse vilose, trys restoranai, net naktį maistą tiekianti „Parko ranča“, masažai, SPA ritualai, sveikatinimo programos, pirtys. „Išgirdę apie vienintelę pasaulyje natūralaus gintaro pirtį, jie iš nuostabos nutildavo, – šypsosi I. Karpis. – Nuostabą lydėdavo vienintelis žodis – „Incredible!“ (angl. neįtikėtina).

Dėl kainų tikslindavosi dukart

Pasak I. Karpio, britams tikru atradimu tapo ne tik kompleksas, bet ir pasiūlymų kainos. „Anglijoje pragyvenimo lygmuo aukštesnis, tad mūsų kainos jiems atrodo labai mažos, tad dauguma Lietuvoje nebuvusių anglų pasitikslindavo, ar tikrai neįvelta kokia nors klaida,“ – sako I. Karpis. Ypatingai patrauklios britams pasirodė masažų, SPA procedūrų ir sveikatinimo paslaugų kainos, mat rankų darbas Anglijoje ypatingai vertinamas.

Emigrantai gintaro pirtį rodė užsienio draugams

Išskirtinio dėmesio Londone vykusioje parodoje buvo susilaukta iš lietuvių emigrantų. Pasiilgę gimtosios šalies, jie užsukdavo prie Lietuvos pajūrį atstovaujančio stendo ne tik pasilabinti, bet ir parodyti savo gimtąją šalį draugams iš užsienio. „Dar kartą įsitikinau, kad mūsų emigrantai – geriausi savo šalies ambasadoriai. Dažnai jie net geriau nei Lietuvoje gyvenantys žmonės žino šalies aktualijas ir didžiuojasi kiekvienu pasiekimu, – sako I. Karpis. – Jie ne tik patys būriais traukė sužinoti daugiau apie vienintelę pasaulyje gintaro pirtį, bet ir atsivesdavo su savimi užsieniečius draugus, kuriems gintaro pirtį pristatinėjo kaip ypatingą Lietuvos išskirtinumą.“

Pirmoji tokia pasaulyje natūralaus gintaro pirtis yra įrengta ir veikia šalia Palangos, poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“. Gintaro pirties įrengimas čia truko beveik metus – buvo kruopščiai studijuojama ir tariamasi su ekspertais, kaip žmonių sveikatinimui geriausiai panaudoti Lietuvos auksu vadinamo gintaro savybes. 

Gintaras, veikiamas šilumos, į orą išskiria gintaro rūgštį, kuri veikia priešuždegimiškai, yra galingas antioksidantas. Vokietijos Hamburgo universitetas patvirtino tradicinį teigiamą ir saugų gintaro ir fumaro rūgšties poveikį žmogaus organizme vykstančioms cheminėms reakcijoms.

 „Atostogų parkas“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 15 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo uostamiesčio Klaipėdos – 30 km.

„Atostogų parke“ yra vienintelė pasaulyje gintaro pirtis, šis kompleksas pirmasis Lietuvoje mineralinį geoterminį vandenį pradėjo naudoti sveikatinimo tikslais, kuris sveikatinimo tikslais derinamas su gydomųjų savybių turinčio dumblo – sapropelio aplikacijomis.

Комплекс приглашает насладиться водными развлечениями, уникальными банными программами, оздоровительными и СПА процедурами, расположиться в гостинице или на бревенчатых виллах в окружении леса.

ru_RURU