Atsiliepimas

Lankytojų atsiliepimai

Nuostabiausias ir maloniausias SPA. Puikus aptarnavimas malonus bendravimas. Ačiū
Jurga Zukauskaite
Vilnius
Viskas puiku! „Atostogų parkas” – tai vieta pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti, atgauti jėgas. Labai malonus personalas, skiriantis laiko kiekvienam svečiui. Kokybiškos SPA paslaugos, visiems poreikiams – Vandens ir pirčių erdvė.
Rekomenduoju mineralinio geoterminio vandens procedūrą „Mineralų jūrą”!
Lokacija puiki, labai ramu. Ideali vieta puikiai praleisti laiką ir pailsėti prie jūros šaltos žiemos dienomis ir vakarais.
Darius Dapkus
TV laidų režisierius
Labai patiko.Tikrai dar atvažiuosime
Rasa Tonikerytė
Rusnė
Noriu padėkoti už nuostabų savaitgalį, likau labai patenkinta Jūsų darbuotojų svetingumu ir paslaugų kokybe. Visiems patarčiau aplankyti pirčių programas, (labai patiko kad perteikiamos Lietuviškos pirčių tradicijos), puikūs masažo meistrai, bei labai kvalifikuotos veido procedūrų meistrės, kurios tikrai duoda daug patarimų ir puikiai išmano savo darbą, daug paslaugų iš kurių gali išssirinkti kiekvienas. Parko virtuvėlėje taip pat labai jauku ir malonu, puikus maistas ir personalas. Ir negaliu nepasidžiaugti parko Ranča ten dirba nuostabūs barmenai, kurie tau leidžia pasijusti lyg savu draugu, puikus bendravimas, tikrai tokio aptarnavimo dar neturėjau, į rančą norisi tikrai sugryšti dar nekartą, ne tik paklausyti geros muzikos ir pašokti, bet ir ramiai pasėdėti ir pabendrauti :) Savaitgalis užskaitytas, rekomenduoju visiems.
Giedre Pu
Raseiniai
Noriu labai pagirti padavėją ROKĄ, iš " Parko Ranča" kavinės!!! Nerealus!!! ŠYPSENA, APTARNAVINAS, JUMORAS, PAGEIDAVIMŲ greitas pildymas! Linksmas, šokio žingsneliu nuo staliuko prie staliuko!!! Planuotas trumpas pabuvimas, vien dėl Roko patapo iki paryčių!!!!!! Geriausias visam Pajūry!!!!!!!!!!!
Laura Luziene
Klaipėda
Noriu pasidžiaugti smagiai praleistu laiku,ir išskirtinai šauniai sukurta nuotaika ir atmosfera švenčiant grupės susitikima, už skanų maistą, gražų stalą ir ypač AČIŪ Justinui ir Rokui už puikų ir šiltą aptarnavimą, gerą nuotaiką už JŪSŲ profesionalumą dirbant savo darbą, Jūs nuostabūs!!!Na ir aišku už superinę diskoteka ir šokius iki ryto!!! Tikrai dar sugrįšim pakartoti ;) . Ačiū Jums dar kartą ir sėkmės tesiant pradėta darbą.
Dalia Valčiukienė
Klaipėda
Jaukiai praleidome savaitgalio vakarą, rekomenduojame einant į pirtį pasinaudoti profesionalaus pirtininko vedama programa. Tikrai čia dar sugrįšime.
Asta Lukavičienė
Klaipėda
Labai maloni, jauki aplinka, Jaukūs rąstiniai nameliai. Ačiū:)
Vilija Sipienė
Radviliškis, Vilija
Sveiki ,Rekomenduoju visiems ,viskas yra labai šaunu ,malonus kolektyvas, maistas puikus .Norit gerai pailsėti, vienas su draugais ar šeima ,tam yra
ATOSTOGU PARKAS
Paulius
Skoppum, Norvegija
Buvome su seima masazuose. Dziaugiames kad nuejome, visiems labai patiko. Ypatingai rekomenduojame masazuotojus Kristina ir Modesta.
nikas kazlauskas
Vilnius