Atsiliepimas

Lankytojų atsiliepimai

Puiki vieta poilsiui. Man ypatingai patiko nakvynė rastinėje viloje. Labai jauku, ramu, grynas oras.
Sugrįžime dar ne kartą.
Odeta Laimanskaitė
Mažeikiai
Noriu pasidžiaugti, kad šalia Klaipėdos yra toks nuostabus vandens ir pirčių parkas. Valandos bėgte prabėga jūsų parke. Visada smagu aplankyti pirčių programas ir kelis syk papuolėm į programas, kurias vedė pirtininkas Rimantas. Gera juoko dozė, super nuotaika ir žinoma nepriekaištinga pirties programa! Ačiū Kolektyvui
Paulius Kazakevicius
Klaipeda
Esame labai patenkinti apgyvendinimo kokybe, o kokie super baseinai ir pirtys. Taip pat pusryčių meniu ir maistu. Lankėmės jau antrus metus iš eilės ir važiuosime kitais!
Taip pat ypatingas ačiū personalui, kurie padėjo atrasti pasimetusią vaiko liemenę. Tai užtruko ganėtinai ilgai ir buvo reikalingas daugiau nei vieno skyriaus personalas, bet žmonės skyrė savo laiką ir bendrom pastangomis surado :-)
Tadas Supronas
Panevėžys
Buvau ketvirtadienį paskutinėje programoje pirties buvau sužavėtas pirtininkų darbu vien dėl tokios programos verta važiuoti pas jus pailsėti norėčiau kad tokios programos būtų kiekvieną vakarą kad nereikėtų laukti ketvirtadienio ar išeiginių labai dėkingas
Kęstutis Lamsaitis
Klaipėda
Nuostabiausias ir maloniausias SPA. Puikus aptarnavimas malonus bendravimas. Ačiū
Jurga Zukauskaite
Vilnius
Viskas puiku! „Atostogų parkas” – tai vieta pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti, atgauti jėgas. Labai malonus personalas, skiriantis laiko kiekvienam svečiui. Kokybiškos SPA paslaugos, visiems poreikiams – Vandens ir pirčių erdvė.
Rekomenduoju mineralinio geoterminio vandens procedūrą „Mineralų jūrą”!
Lokacija puiki, labai ramu. Ideali vieta puikiai praleisti laiką ir pailsėti prie jūros šaltos žiemos dienomis ir vakarais.
Darius Dapkus
TV laidų režisierius
Labai patiko.Tikrai dar atvažiuosime
Rasa Tonikerytė
Rusnė
Noriu padėkoti už nuostabų savaitgalį, likau labai patenkinta Jūsų darbuotojų svetingumu ir paslaugų kokybe. Visiems patarčiau aplankyti pirčių programas, (labai patiko kad perteikiamos Lietuviškos pirčių tradicijos), puikūs masažo meistrai, bei labai kvalifikuotos veido procedūrų meistrės, kurios tikrai duoda daug patarimų ir puikiai išmano savo darbą, daug paslaugų iš kurių gali išssirinkti kiekvienas. Parko virtuvėlėje taip pat labai jauku ir malonu, puikus maistas ir personalas. Ir negaliu nepasidžiaugti parko Ranča ten dirba nuostabūs barmenai, kurie tau leidžia pasijusti lyg savu draugu, puikus bendravimas, tikrai tokio aptarnavimo dar neturėjau, į rančą norisi tikrai sugryšti dar nekartą, ne tik paklausyti geros muzikos ir pašokti, bet ir ramiai pasėdėti ir pabendrauti :) Savaitgalis užskaitytas, rekomenduoju visiems.
Giedre Pu
Raseiniai
Noriu labai pagirti padavėją ROKĄ, iš " Parko Ranča" kavinės!!! Nerealus!!! ŠYPSENA, APTARNAVINAS, JUMORAS, PAGEIDAVIMŲ greitas pildymas! Linksmas, šokio žingsneliu nuo staliuko prie staliuko!!! Planuotas trumpas pabuvimas, vien dėl Roko patapo iki paryčių!!!!!! Geriausias visam Pajūry!!!!!!!!!!!
Laura Luziene
Klaipėda
Noriu pasidžiaugti smagiai praleistu laiku,ir išskirtinai šauniai sukurta nuotaika ir atmosfera švenčiant grupės susitikima, už skanų maistą, gražų stalą ir ypač AČIŪ Justinui ir Rokui už puikų ir šiltą aptarnavimą, gerą nuotaiką už JŪSŲ profesionalumą dirbant savo darbą, Jūs nuostabūs!!!Na ir aišku už superinę diskoteka ir šokius iki ryto!!! Tikrai dar sugrįšim pakartoti ;) . Ačiū Jums dar kartą ir sėkmės tesiant pradėta darbą.
Dalia Valčiukienė
Klaipėda