Projekto „Tobulas kūnas“ rezultatai: minus 11 kilogramų ir nuostabi savijauta

Ne vieną drastišką dietą ir lieknėjimo planą išbandęs „Lietuvos draudimo“ Klaipėdos regiono vadovas Zigmantas Jaunius teigia, kad iki šiol visi jo bandymai sulieknėti buvo bevaisiai, nes svoris nuolat sugrįždavo. Vyras atvirauja, kad pastarieji bandymai nepavyko dėl noro sulieknėti tik dietos pagalba.

Supratęs, kad tik dietos nepakaks, vyras nusprendė pabandyti dar kartą. Tik šįkart pasirinko „Tobulo kūno“ programą „Atostogų parke“, kurioje sveika mityba buvo derinama ne tik su sporto užsiėmimais, bet ir reguliariais apsilankymais unikaliose pirčių programose, plaukiojimu baseine, išskirtine mineralinių vonių terapija „Mineralų jūra“ ir kitomis sveikatinimo procedūromis bei treniruotėmis vandenyje.

„Jau pirmąją dieną paskyrėme dalyviams tinkamą krūvį, kad organizmui nebūtų šoko. Fizinį krūvį palengva didinome ir derinome su pirčių programomis, geoterminio vandens procedūromis, kad kūnas ne tik dirbtų, bet ir atsipalaiduotų“, – asmeninę projekto programą apibūdino „Atostogų parko“ sporto klubo trenerė Indrė Padkovskaja.

Kompleksinės programos naudą Z. Jaunius pajuto jau po dviejų savaičių, kai kassavaitinio svėrimo metu paaiškėjo, kad vyrui pavyko atsikratyti net 11 nepageidaujamų kilogramų. Toks rezultatas, praėjus vos pusei numatyto programos laiko, tapo tikru įkvėpimu ir toliau siekti teigiamų pokyčių.

Anksčiau nepatirta pirties kultūra

Du kartus per savaitę dalyviai jėgas po treniruočių atgaudavo pirtyse. Apsilankymų pirtyje metu dalyviai jie buvo supažindinti su aukščiausia pirties kultūra ir dalyvavo profesionalių pirtininkų vedamose programose. Tai pirties entuziastui Z. Jauniui buvo visai nauja patirtis.

„Didžiulį įspūdį paliko pirties programos, supratau, kad pats apie pirtį nieko nežinau, nors ir pats turiu vieną ir joje nuolat lankausi. Tačiau „Atostogų parke“ dirbantys pirtininkai labai sužavėjo, jie tiesiog demonstruoja stebuklus“, – įspūdžiais, patirtais pirtyje „Perenė“, dalijasi vyras.

„Atostogų parko“ pirties meistas Eduardas Mišeikis teigia, kad pirtis ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir išvalo organizmą.

„Pirtielėje atsiveria poros, per inkstus bei poras pasišalina toksinai, dažni apsilankymai pirtyse išvalo, tonizuoja kūną, o pasitelkus druską galima sustangrinti ir visą kūno odą“, – tikina pirtininkas.

Didžiausias laimėjimas – gera savijauta

Griežtai laikydamasis treniruočių, mitybos ir geoterminio vandens procedūrų plano Z. Jaunius pasiekė stebėtinų rezultatų. Vyro klubų apimtis sumažėjo 12 centimetrų, pečių juostos apimtis – beveik 14 centimetrų. Pokytis užfiksuotas krūtinės, liemens, sėdmenų, šlaunų ir blauzdų srityse. Tačiau didžiausias laimėjimas – gera savijauta kasdien.

„Jaučiuosi fantastiškai, atsikračiau nuolatinio alkio jausmo. Turiu daug užsispyrimo ir valios judėti toliau“, – džiaugiasi programos dalyvis.

Prisijungti gali visi

Jei ir Jūs norite pradėti kelionę sveikesnio gyvenimo link, galite prisijungti prie šio projekto bet kuriuo metu. Daugiau informacijos apie programą tel.: +370 698 37 777.

lt_LTLT