Plaukimas už miestą tampa tradicija

Plaukikai vėl susirungs dėl savo miesto garbės. Rugsėjo 15 dieną vyks jau tradicinėmis tapusios draugiškos Tarptautinės plaukimo varžybos „Plauk už miestą 2017“.

2015-iais startavusios varžybos šiemet peraugo į tarptautinį renginį, kuriame dalyvauti kviečiamos ne tik visos Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės, bet ir Latvijos miestai. „Plauk už miestą“ varžybos organizuojamos jau trečią kartą, varžytis dėl greičiausio miesto plaukiko vardo tapo tradicija.

Pastarąjį kartą savo plaukikus į varžybas paskyrė 11 miestų ir rajonų: Klaipėdos, Palangos, Neringos miestai ir Kretingos, Kėdainių, Plungės, Šilutės, Tauragės, Skuodo bei Akmenės rajonai. Greičiausiu plaukiku pripažintas dalyvis iš Kėdainių rajono, antrąją ir trečiąją vietas užėmė Neringos miesto ir Kretingos rajono atstovai.

Tarptautines plaukimo varžybas organizuoja 12 baseinų turintis „Atostogų parkas“. 

Varžybų organizatorių siekis – skatinti miestų draugystę ir bendradarbiavimą, paraginti žmones daugiau judėti ir puoselėti sveiką gyvenimo būdą.

Kiekvieno miesto ar rajono atstovas varžybų metu turės įveikti 50 metrų distanciją laisvuoju stiliumi. Pirmoji vieta ir „Atostogų parko“ rudens taurė atiteks greičiausiai šį atstumą nuplaukusiam plaukikui. Prizinių vietų laimėtojai ir varžybų dalyviai visiems savo miesto ir/ar rajono gyventojams iškovos teisę naudotis nuolaidomis „Atostogų parke“.

Varžybos vyks rugsėjo 15 dieną (penktadienį) 14 valandą didžiausiame Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“.

Daugiau informacijos: [email protected], tel. +37061426988.

lt_LTLT