Planuojantiems iš anksto – nuolaidos ir dovanos!

Auksinio rudens laukti smagiau, kai iš anksto planuojamos pramogos ir puikus, sveikatą grąžinantis poilsis. Jau prieš kelias savaites pasirodžiusius specialiuosius rudens poilsio viešbutyje pasiūlymus papildė ir nuolaidos Vandens ir pirčių erdvės abonementams bei specialūs pasiūlymai medikams. Kviečiame apžvelgti visas naujienas ir pasinaudoti labiausiai Jums patinkančiais pasiūlymais.

20 % nuolaida Vandens ir pirčių erdvės rudens abonementams

Pasirūpinę iš anksto Vandens ir pirčių erdvės abonementais rudens sezonui, ir įsigiję juos dabar gausite net 20 % nuolaidą. Speciali kaina galioja tik įsigyjant abonementus iki 2020 metų rugsėjo 1 dienos, o abonementai pradeda galioti 2020 metų rugsėjo 1 dieną.

Vandens ir pirčių erdvės lankytojai gali mėgautis gausybe įvairių baseinų viduje ir lauke, šildytis pirtyse ar mėgautis nemokamomis pirties programomis, kurias kasdien pirtyje „Perenė“ veda profesionalūs pirtininkai. „Atostogų parke“ jau pusantrų metų veikia vienintelė pasaulyje natūralaus gintaro „Saulės“ pirtis, o šios vasaros pradžioje duris atvėrė ir pirmoji Lietuvoje „Nefrito“ pirtis, kurioje garas išgaunamas pilant vandenį ant įkaitusių tikro nefrito akmenų.

Stiprinti sveikatą rudens sezono metu taip pat kviečiama garinėje druskų pirtyje ar kasdien vykstančių nemokamų treniruočių vandenyje metu. Pastarąsias veda profesionalūs kineziterapeutai.

Grįžta rudens pasiūlymai, dovanos užsakantiems iš anksto

Specialūs du viešbučio pasiūlymai yra paruošti norintiems užsisakyti iš anksto: galimybė lepintis gintaro pirtimi ar gydomąja procedūra „Mineralų jūra“ jiems dovanojama. Be dovanų jiems žadami ir patogiausi viešbučio kambariai ar rąstinės vilos. Kuo anksčiau atliekama rezervacija, tuo didesnis pasirinkimas ir tikimybė, kad apsistoti galėsite Jums patogiausiomis datomis.

Medikai galės ilsėtis už dyką!

Šį rudenį medikai kviečiami nepraleisti progos pasinaudoti Valstybės Jiems suteikta galimybe gauti iki 200 EUR kompensaciją jėgas atstatančiam poilsiui „Atostogų parke“.

Už šią, Valstybės kompensuojamą sumą, jiems bus suteiktas apgyvendinimas patogiame viešbutyje arba jaukioje rąstinėje viloje, galimybė lankytis Vandens ir pirčių erdvėje NERIBOTAI ir net dešimt gydomųjų procedūrų!

lt_LTLT