Pirties meistrai lankytojus žadina pirtyje – sukurta nauja pirties programa

Lankytojų pamėgtas pirties programas „Atostogų parko“ pirtininkai papildė nauja, tik ryte vykstančia programa „Pirties pusryčiai“. „Žmogaus kūnas sutvertas taip, kad ryte jis pabunda po truputį, šios pirties programos tikslas – išbudinti visą organizmą ir paruošti jį naujai dienai“, – apie naująją pirties programą pasakoja vienas programos autorių, profesionalus „Atostogų parko“ pirtininkas Jonas Pudžmys.

„Atostogų parko“ pirties meistrai teigia, kad naująją programą parengė remdamiesi senovės žinių išmintimi, pasitelkidami aromaterapiją, meditaciją, odą bei kūną tonizuojančias priemones.

„Kvapnia druska aktyviname energinius taškus, esančius pėdose ir delnuose. Sklindantis kvapas ir šiluma tonizuoja kūną ir mintis“, – programos ypatybes vardija pirtininkas Ivanas Oborok. „Pirties pusryčių“ metu ypatingu kokteiliu-kauke palepinama veido oda, skiriama laiko atsipalaidavimui ir meditacijai.

Tiesa, pirties meistrai nenoriai išduoda visas pirties programoje naudojamas priemones ir paslaptis. „Visko papasakoti negalima, reikia atvykti ir išbandyti, tik tada galima iš tiesų suprasti, kaip pirtelė žvalina“, – sako pirtininkas I. Oborok.

„Atostogų parko“ pirties meistrai tikina, kad ryte, kol kūnas nėra visiškai pabudęs, nereikėtų jo alinti ekstremaliais pojūčiais. Būtent todėl rytinėje programoje nėra ypač staigiai kintančios temperatūros ar intensyvaus vanojimo. „Ryte nesinori ekstremalių pojūčių, todėl programa rami, tačiau suteikianti vidinės energijos. Švelnus kūno šveitimas bei lengvas vanojimas leidžia pasikrauti jėgų bet kokiai dienai, nesvarbu ar vėliau skubėsite į darbą, ar dieną skirsite poilsiui ir atsipalaidavimui“, – teigia programą vedantis profesionalus pirtininkas Jonas Pudžmys.

Rytą praskaidrinančią pirties programą nemokamai gali išbandyti visi „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvės svečiai. Programa vyksta nuo antradienio iki sekmadienio 11 val. lietuviškoje pirtyje „Perenė“.

lt_LTLT