Pasveikink mamą!

Nėra pasaulyje saldesnio, meilesnio ir brangesnio žodžio nei žodis „MAMA“. Ji dovanojo mums meilę tokią, kokia tik telpa žmogaus širdyje, švelnumą tokį, kokį tik žmogus gali suteikti.

Kad Jums būtų lengviau išrinkti gerą dovaną mamai, pateikiame geriausias dovanų idėjas, kuriomis labiausiai apsidžiaugia mūsų klientės mamos!

Dovanokite atokvėpį toliau nuo namų

Geriausia dovana Motinos dienos proga – tai trumpas atokvėpis nuo kasdieninės rutinos su mylimais žmonėmis. Jei tokiam atokvėpiui padovanosite nakvynę „Atostogų parko“ rąstinėje viloje ar viešbučio kambaryje, mamos galės mėgautis pajūrio pušų kvapu ir šiltais baseinais.O taip pat čia siūloma daug profesionalių procedūrų grožiui puoselėti. Kai kurios jų unikalios, paremtos gydomosiomis gintaro savybėmis, kokių nerasite niekur kitur.

peržiūrėti

Dovanokite poilsį

Kad mama jaustųsi palepinta nuo galvos iki kojų pirštų galiukų, dovanų įteikite nepamirštamą SPA ritualą. Jo metu apgalvota kiekviena smulkmena: kūnas lepinamas atpalaiduojančiomis kvapniomis voniomis, viso kūno šveitimu ir masažu, įvairiomis kaukėmis ir kitomis maloniomis SPA procedūromis. Mama po SPA ritualo bus pailsėjusi, pagražėjusi ir laimingesnė. Tokio atpalaiduojančio ir lepinančio poilsio kūnui ir sielai mamos nesitiki, tad po SPA ritualo ji bus dėkinga ne tik masažą atlikusiam specialistui, bet ir dovaną įteikusiam asmeniui.

SPA RITUALAI

Dovanokite sveikatą

Nuolat skubančiame pasaulyje mamoms dažnai trūksta sveikatinančio poilsio. Medicinos centro „Natura Termo SPA“ gydomosios procedūros vyksta prabangioje SPA aplinkoje, o į jas patenkama nelaukiant eilėse.

Atpalaiduojantys masažai, odą švelninančios, maitinančios ir gaivinančios procedūros, mineralų prisotintas vanduo – padovanoję gydomąją procedūrą savo mamai, padovanosite ir sveikatos bei energijos.

gydomosios procedūros

Dovanokite neblėstančią šypseną

Bėgantis laikas savo parašus palieka ir mamų veiduose. Todėl mamoms kaip oras būtinas palepinimas veido procedūromis. Medicinos centre „Natura Termo SPA“ veido procedūrų metu naudojama aukščiausios kokybės produkcija. Kokią procedūrą pasirinkti, visada patars „Atostogų parko“ profesionalai, įvertinę Jūsų mamos odos būklę ir poreikius. O laikas, kurį jos praleis skirdamos savo grožiui, bus didžiausia Motinos dienos dovana prieš vėl pasineriant į kasdienybės rūpesčius.

veido procedūros

Dovanokite norų išsipildymą!

Gal Jūsų mama jau seniai svajoja apie sveikatinantį poilsį arba SPA ritualą ir tiksliai žino, ko norėtų, kad atsigautų kūnas ir siela? Tokiu atveju dovanoti SPA dovanų kuponą saugu ir paprasta – mama galės pati išsirinkti sveikatinantį poilsį ar palepinantį SPA ritualą.

dovanų kuponai