„Parko virtuvėlė“ pasipuošė „5 puodelių“ įvertinimu

Pamatę „5 puodelių“ restorano įvertinimą galite būti ramūs – tai įstaiga, atitinkanti aukščiausius higienos ir technologinius reikalavimus. Tokiu įvertinimu pasipuošė ir lankytojų jau pamėgta „Parko virtuvėlė“.

Lankytojų įvertinimai džiugina labiausiai

Puodelių įvertinimą suteikia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai po atlikto nuodugnaus patikrinimo. Suteiktas puodelių skaičius rodo, kaip įstaigoje laikomasi švaros, kokio šviežumo produktai naudojami ir ar jie tinkamai saugomi, ar virtuvės įranga atitinka visus būtinus kriterijus. Įvertinimas gali svyruoti nuo 1 iki 5: kuo daugiau puodelių, tuo geriau įstaiga laikosi aukščiausių VMVT reikalavimų.

„Mūsų griežčiausi vertintojai – ne inspektoriai ar valstybinių institucijų atstovai, o lankytojai. Jų nuomonė ir atsiliepimai mums patys svarbiausi, – sako „Parko virtuvėlės“ vadovė Rūta Šimkienė. –Vadovaudamiesi VMVT standartais dirbame kasdien, tad įvertinimas nudžiugino, bet nenustebino.“

Svarbiausias ingredientas – meilė

„Parko virtuvėlė“ dažnai sulaukia lankytojų pagyrų už dailų interjerą ir skanų maistą. Tačiau R. Šimkienė pastebi, kad ne visiems įmanoma įtikti.

„Skoniai ir pomėgiai gali skirtis, tad griežtai laikomės patiekalų receptūros. Tik iki smulkmenų ištobulintą patiekalą įtraukiame į meniu: prieš tai daugybę kartų gaminame ir ragaujame, tikriname receptūras ir jas tobuliname. Mylime savo lankytojus, tad atidumas detalėms gimsta natūraliai,“ – sako R. Šimkienė, geriausiais mokytojais ir tobulėjimo skatintojais įvardindama pačius klientus.

Ketvirtadieniais – naujų skonių atradimai

Profesionaliems ir kūrybingiems „Parko virtuvėlės“ virėjams dažnai norisi improvizuoti. Laikydamiesi griežtos patiekalų gamybos receptūros, paprastai jie įneša žaismės išmoningai puošdami patiekalus. Tačiau ketvirtadieniais lankytojų laukia ypatingi vakarai – virėjai improvizuoja pasirinkta tema ir lankytojams siūlo paragauti naujų, išskirtinių patiekalų skambant gyvai atliekamai muzikai.

„Tai vakarai, kai mūsų virėjai gali improvizuoti, o lankytojai – atrasti kažką naujo. Jau lepinome lankytojus prancūziškais, itališkais, ispaniškais vakarais, o ateityje laukia dar daugiau neatrastų kraštų,“ – priduria R. Šimkienė.

Sužinoti renginių temas ar rezervuoti staliuką galite tel. +370 611 56510.

lt_LTLT