„Parko rančos“ virėjas Mindaugas kviečia į Mindaugines!

„Geriausia Lietuvoje!“ – sako „Parko rančos“ virėjas Mindaugas Milinskas, neseniai į išsiilgtą gimtąją Lietuvą grįžęs iš Anglijos. Apie Mindaugo nuotykius svetimoje šalyje, gyvenimą Lietuvoje ir mėgstamiausią patiekalą su 19-mečiu kalbame jaukioje „Parko rančoje“.

Mindaugai, ką Tau reiškia Mindaugo karūnavimo diena?

Pastaruosius 3 metus gyvenau Anglijoje ir atpratau švęsti visas lietuviškas šventes, ne tik Mindaugines. Vaikystėje šią dieną man ant galvos visuomet uždėdavo karūną, o su Mindaugo karūnavimo diena mane sveikindavo net kaimynai. Tai vienas smagiausių mano vaikystės prisiminimų. Paprastai su šia švente pasveikinu visus savo draugus Mindaugus.

Kodėl grįžai į Lietuvą?

Man geriausia gyventi Lietuvoje, čia viskas sava: kalba, žmonės, artimieji. O sunkiai ir atkakliai dirbant uždirbti galima visur. Tačiau labiausiai norisi sutikti antrąją pusę, mat šiuo metu esu vienišas. Lietuvaitės man pačios mieliausios ir dailiausios merginos.

Noriu mokytis, dirbti ir kurti gyvenimą Lietuvoje, turiu planų. Jau mėnesį dirbu „Parko rančoje“ virėju, daug ir atkakliai mokausi, tobulinu įgūdžius ir tikiuosi čia įsikurti ilgam.

Papasakok apie nuotykius Anglijoje. Ką išbandei, sutikai, patyrei?

Taip jau įvyko, kad mečiau mokslus Lietuvoje ir į Angliją atvykau 16-kos. Nuo tada pradėjau daug ir sunkiai dirbti. Buvo sudėtingų akimirkų, labiausiai trūko lietuviškos aplinkos, kalbos, artimųjų.

Tačiau sutikau fantastiškų draugų, parodžiusių man visai kitą gyvenimo pusę: aplankiau geriausius naktinius klubus, pabuvojau pašėlusiuose vakarėliuose, išmokau medituoti, pamėgau Regio, Hardcore ir Psytrans muziką. Išbandžiau save įvairiuose maitinimo sferos darbuose: nuo darbo mėsos fabrike iki picų išvežiojimo ir dirbdamas virėju fabrike.

Mindaugai, minėjai, kad ieškai antrosios pusės. Ką galėtum papasakoti merginoms apie save?

Man šiuo metu 19, netrukus švęsiu gimtadienį. Esu paprastas žmogus, tikiu, kad reikia gyventi taikoje. Mėgstu ramybę, leisti laiką gamtoje, laisvalaikiu kartais medituoju. Mėgstu sodininkystę ir motociklus.

Mindaugo karūnavimo diena „Parko rančoje“

Mindaugas dirbs „Parko rančos“ virtuvėje ir Mindaugo karūnavimo dieną liepos 6 d., šeštadienį.

Šventinį vakarą jau nuo 22 val. čia skambės gyvai atliekama grupės „Tiramisu“ muzika po atviru dangumi, o linksmybės tęsis net iki 4 val. ryto.

lt_LTLT