„Parko rančoje“ – šokiai, muzika, žaidimai!

Rančos garsėja savo dydžiu, stiliumi ir, žinoma, linksmybėmis. Rančų šeimininkai rengdavo dideles, amerikietiškai kultūrai būdingas keletą dienų trunkančias šventes, kurios įsimindavo ilgam, o kalbos apie nutikimus per tokius susibūrimus sklisdavo iš lūpų į lūpas.

 „Atostogų parke“ duris atvėrė „Parko ranča“. Tai nauja vieta, kurioje galima skaniai pavalgyti, puikiai praleisti laiką.

 Virtuvė „Parko rančoje“ veikia iki 2 valandos nakties, šokiai savaitgaliais – iki 4 valandos ryto.

 „Parko ranča“ yra šalia rąstinių vilų. Čia pramogų užteks visiems, nes „Parko rančoje“ įrengti žaidimų automatai, smiginis, biliardo stalas, plačiaekraniai televizoriai, , o svarbiausia – erdvi aikštelė šokiams iki ryto!

Meniu asortimentas – nuo išskirtinio skonio kepsnių, burgerių, dešrelių, patiekiamų itin didelėmis porcijomis iki to, kas džiugins ir mažuosius lankytojus. Aštrūs vištienos sparneliai barbekiu padaže, įvairūs burgeriai, naminiai bulvių traškučiai, sumuštiniai su naminiu majonezu, sūrio spurgos, ant grotelių keptos šlaunelės ir daug kitų patiekalų.

Mažiesiems – lietiniai, fri bulvytės, varškėtukai, o pageidaujantiems lengvesnio asortimento puikiai tiks įvairios trintų daržovių sriubos, salotos, gaivieji gėrimai.
„Parko rančoje“ Jūsų patogumui net 4 plačiaekraniai televizoriai, garso aparatūra ir daug užkandžių!

Puiki vieta žiūrėti mėgstamas rungtynes!

„Parko ranča“ – žiupsnelis Amerikos visai šalia Jūsų.  

Staliukų rezervacija +37061000454.

lt_LTLT