Šventinį Žolinių savaitgalį sutikite įspūdingai, iki soties pasimėgavę SPA procedūromis, pašėlę „Parko rančoje“ ir pasilepinę ypatingais patiekalais!

Atostogų Parkas Palanga

Rugpjūčio 14 d. speciali kaina SPA procedūrai

Medicinos centras „Natura Termo SPA“ kviečia Žolines sutikti pasisėmus sveikatos ir grožio iš gamtos. Tik rugpjūčio 14 dieną galios speciali kaina viso kūno įvyniojimui augalų žiedais, lapais arba šaknimis: 15 EUR vietoje 25 EUR.

Šis kūno įvyniojimas atliekamas naudojant tik natūralius ingredientus, išgaunamus iš augalų. Procedūros metu oda sugeria naudingąsias savybes, yra giliai pamaitinama, tad lėtėja jos senėjimo procesai, atgaunamas prarastas odos švytėjimas ir jaunatviškas elastingumas, mažėja odos sudirgimai.

Procedūroms iš anksto rezervuoti vietas galite elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu +370 607 85888.

Atostogų Parkas Palanga

Rupjūčio 14-15 dienomis gyvo garso vakarai „Parko rančoje“

Rugpjūčio 14-15 dienomis 22 valandą šauniojoje „Parko rančoje“ koncertuos gyvo garso grupė „Tiramisu“. Čia linksmybės vyksta iki 4 valandos ryto, smagieji padavėjai pagelbės sukuriant gerą vakaro atmosferą, o skanus ir sotus maistas nepaliks abejingų. Nemokamoje erdvioje automobilių stovėjimo aikštelėje visuomet užteks vietos ir Jūsų automobiliui.

Rezervuoti staliukus iš anksto ar pasitarti dėl meniu galite telefonu
+370 610 00454.

Atostogų Parkas Palanga

Rugpjūčio 15 dieną ypatingas patiekalas „Parko virtuvėlėje“

Žolinių įkvėpti stilingosios „Parko virtuvėlės“ šefai rugpjūčio 15 dieną lankytojus nustebins ypatingu patiekalu: vyne marinuotu sultingu sprandinės kepsniu su keptomis šakninėmis daržovėmis ir mėsos padažu.

Šis lėto kepimo patiekalas bus ruošiamas tik Žolinių dieną, tad kviečiama nepraleisti progos jo paragauti. Kitokių patiekalų taip pat galėsite užsisakyti iš pagrindinio „Parko virtuvėlės“ meniu.

Pasitarti dėl patiekalų ar rezervuoti staliuką iš anksto galite telefonu
+370 611 56510.

Atostogų Parkas Palanga

Rugpjūčio 15 dieną specialios pirties programos pirtyje „Perenė“

Unikalių, žemaitiškų pirties programų „Perenėje“ metu Žolines paminės ir profesionalieji pirtininkai. Netikėtais aromatais stebinančios vantos, įdomios istorijos apie pirties procedūrų metu naudojamų augalų naudas praturtins Jus žiniomis ir leis pailsėti.

Pirties programų tvarkaraštis