Šv. Valentino diena Palangoje, „Atostogų parke“

Kad meilės ugnis degtų kaitriau, kviečiame nustebinti MYLIMĄ žmogų ypatingu vakaru. Romantiška vakarienė ar net trumpos atostogos su SPA, masažais, procedūromis, šiltais baseinais ir pirtimis – tai poilsis, kurio Jūs ir Jūsų antra pusė tikrai nusipelnėte.
 Pasilepinkite romantišku laiku, skirtu TIK JUMS!

Atostogų Parkas Palanga

SPA ritualas dviem
„Meilės diena“

Kviečiame susigundyti kūną ir mintis gaivinančios vyno vonios kerais jaukiame, naujame „Natura Termo SPA“. Jūsų laukia viliojanti privačios pirties šiluma, mintis išlaisvinanti sūkurinė vonia, gaivinantis viso kūno šveitimas ir palepinimas kūno kaukėmis ir atpalaiduojantis veido masažas.


Plačiau


Kiti ritualai

Atostogų Parkas Palanga

Romantiška Šv. Valentino dienos vakarienė „Parko virtuvėlėje“

Nustebinkite mylimą žmogų romantiška vakariene stilingoje „Parko virtuvėlės“ aplinkoje. Pianisto gyvai atliekamos melodijos, švelnūs pašnekesiai ir burnoje tirpstantys patiekalai šį vakarą pavers išskirtiniu. Muzikinį vakarą papildys gyvai skaitomos romantiškos eilės.

Rezervuoti

Atostogų Parkas Palanga

Pašėlęs Valentinas
„Parko rančoje“!

Specialiai šiam vakarui paruoštas pašėlusios romantiškos muzikos repertuaras leis šėlti visiems iki ryto! Gros gyvo garso grupė „Tiramisu“.

Rezervuoti

Atostogų Parkas Palanga

Trumpos atostogos dviese

Ištrūkite ilgajam Šv. Valentino savaitgaliui ar kelioms dienoms! Pasaulis palauks, o Jūs grįšite pailsėję ir kupini naujos energijos.

Rezervuoti atostogas