Paslaugos vaikams

  Sveikatinimo ir gydymo komplekse „Atostogų parkas“ galite rasti aibę paslaugų ir erdvių, pritaikytų mūsų mažiesiems. Vandens ir pirčių erdvėje rasite net 2 erdves skirtas būtent jiems: mažiausiems skirtą baseinėlį su žaismingu fontanu „Musmirė“ ir Vaikų erdvę su didesniems vaikams skirta čiuožyne, žaismingais besimainančių spalvų fontanėliais ir kamuoliukų baseinu.

  Patogiai pervystyti mažylius galite specialiai tam tikslui įrengtuose vaikų priežiūros kambariuose, kurie patogiai įrengti prie Vandens ir pirčių registratūros, persirengimo erdvėje ir iškart už dušo kabinų erdvės. Jei kartais kambario nerastumėte, mielai kviečiame teirautis bet kurio mūsų darbuotojo.

  Viešbučio svečiams pageidaujant viešbučio kambariuose galime pastatyti specialiai mažiesiems pritaikytas lovytes, kad Jūsų poilsis būtų puikus ir saugus. Teirautis dėl pristatomos lovelės mažiesiems kviečiame viešbučio registratūroje.

  Atostogų Parkas Palanga

  Vaikų teminiai – edukaciniai gimtadieniai

  Visi tėveliai trokšta, kad jų vaikų gimtadieniai būtų įsimintini ir įspūdžiai išliktų ilgam. Kviečiame vaikučius švęsti gimtadienį „Atostogų parke“!

  VAIKAMS patiks GIMTADIENIS su vandens pramogomis ir temine – edukacine programa.

  Vaikų teminiai – edukaciniai gimtadieniai

  Atostogų Parkas Palanga

  Maitinimas

  Didesniems vaikams skirtų patiekalų galite rasti visose „Atostogų parko“ maitinimo įstaigose, nes mažylių laukiame visuomet. Jums pageidaujant vaikams gali būti pastatomos jiems pritaikytos kėdutės, kad valgyti būtų patogiau.

  Patiems mažiausiems skirto sveiko maisto, įvairaus amžiaus vaikams pritaikytų košių, tyrelių ar sveikų užkandžių galite įsigyti antrame aukšte įsikūrusiame Sveikų produktų bare. Greta esančioje „Relax“ erdvėje po linksmybių baseinuose pavargę mažyliai galės atsipūsti ir ramiai pavalgyti gražioje aplinkoje. Iš Vandens ir pirčių erdvės čia lengvai pateksite laiptais pakilę į antrą aukštą.

   Atostogų Parkas Palanga

   Gydomosios ir sveikatinimo paslaugos

   Džiaugtis vaikyste lengviau, kai ją lydi stipri sveikata. Greičiau atsigauti po prasirgtos ligos, sustiprinti kūną, atsparumą ligoms, pagelbėti taisyklingiau augti gali aibė puikių medicinos centro „Natura Termo SPA“ specialistų ir jų teikiamų paslaugų.

   Imunitetas puikiai stiprėja ir įgaunama išgyvenimui svarbių įgūdžių Vaikų plaukimo mokykloje.

   Peržiūrėti paslaugas

   Odoo image and text block

   Vaikų virtualios realybės kambarys

   Virtualios realybes kambarys – tai daugiau nei žaidimų aikštelė. Tai – nauja žaidimo erdvė, orientuota į visapusišką vaiko edukaciją pramogų formatu. Šioje naujoje žaidimų erdvėje įvykiai klostosi pagal kiekvieno lankytojo vaizduotės taisykles, o vaikams žaidžiant lavinama jų motorika, logika, refleksai, bendravimo įgūdžiai, atmintis, dėmesio koncentravimas ir kt.


                                                           Plačiau