Paslaugos vaikams

  Sveikatinimo ir gydymo komplekse „Atostogų parkas“ galite rasti aibę paslaugų ir erdvių, pritaikytų mūsų mažiesiems. Vandens ir pirčių erdvėje rasite net 2 erdves skirtas būtent jiems: mažiausiems skirtą baseinėlį su žaismingu fontanu „Musmirė“ ir Vaikų erdvę su didesniems vaikams skirta čiuožyne, žaismingais besimainančių spalvų fontanėliais ir kamuoliukų baseinu.

  Patogiai pervystyti mažylius galite specialiai tam tikslui įrengtuose vaikų priežiūros kambariuose, kurie patogiai įrengti prie Vandens ir pirčių registratūros, persirengimo erdvėje ir iškart už dušo kabinų erdvės. Jei kartais kambario nerastumėte, mielai kviečiame teirautis bet kurio mūsų darbuotojo.

  Viešbučio svečiams pageidaujant viešbučio kambariuose galime pastatyti specialiai mažiesiems pritaikytas lovytes, kad Jūsų poilsis būtų puikus ir saugus. Teirautis dėl pristatomos lovelės mažiesiems kviečiame viešbučio registratūroje.

  Atostogų Parkas Palanga

  Aktyvaus poilsio stovykla vaikams (5 dienos)

  Aktyvaus poilsio dienos stovykla „Atostogų parke“ - visa diena pilna įspūdžių!

  Dirbate ar esate užimti? Norite skirti laiko sau, tačiau vaikų nenorite palikti vienų? Atžalas atvežkite mums, kur jie smagiai leis laiką vandens pramogų parke, susiras naujų draugų, įgis naujų patirčių.

  Plačiau

  Atostogų Parkas Palanga

  Vaikų teminiai – edukaciniai gimtadieniai

  Visi tėveliai trokšta, kad jų vaikų gimtadieniai būtų įsimintini ir įspūdžiai išliktų ilgam. Kviečiame vaikučius švęsti gimtadienį „Atostogų parke“!

  VAIKAMS patiks GIMTADIENIS su vandens pramogomis ir temine – edukacine programa.

  Vaikų teminiai – edukaciniai gimtadieniai

  Teminis gimtadienis „Mergaičių grožio paslaptys“

  Atostogų Parkas Palanga

  Maitinimas

  Didesniems vaikams skirtų patiekalų galite rasti visose „Atostogų parko“ maitinimo įstaigose, nes mažylių laukiame visuomet. Jums pageidaujant vaikams gali būti pastatomos jiems pritaikytos kėdutės, kad valgyti būtų patogiau.

  Patiems mažiausiems skirto sveiko maisto, įvairaus amžiaus vaikams pritaikytų košių, tyrelių ar sveikų užkandžių galite įsigyti antrame aukšte įsikūrusiame Sveikų produktų bare. Greta esančioje „Relax“ erdvėje po linksmybių baseinuose pavargę mažyliai galės atsipūsti ir ramiai pavalgyti gražioje aplinkoje. Iš Vandens ir pirčių erdvės čia lengvai pateksite laiptais pakilę į antrą aukštą.

  Atostogų Parkas Palanga

  Vaikų edukacija

  Vaikų edukacijos erdvė – tai saugi aplinka, smagios pažintinės užduotys mažiesiems ir atokvėpis pailsėti nusprendusiems tėvams. Mėgaukitės SPA procedūromis, baseinais, pirtimis ar tiesiog puikiu laiku sau, kol mažieji pramogaus su profesionaliomis vaikų edukacijos specialistėmis. Čia laukiami vaikai nuo 3 iki 12 metų.

  Vaikų edukacijos erdvėje galite smagiai švęsti teminius vaikų gimtadienius, o vaikų atostogų metu vyksta aktyvaus poilsio vaikų dienos stovykla.

  Peržiūrėti paslaugas

   Atostogų Parkas Palanga

   Gydomosios ir sveikatinimo paslaugos

   Džiaugtis vaikyste lengviau, kai ją lydi stipri sveikata. Greičiau atsigauti po prasirgtos ligos, sustiprinti kūną, atsparumą ligoms, pagelbėti taisyklingiau augti gali aibė puikių medicinos centro „Natura Termo SPA“ specialistų ir jų teikiamų paslaugų.

   Imunitetas puikiai stiprėja ir įgaunama išgyvenimui svarbių įgūdžių Vaikų plaukimo mokykloje.

   Peržiūrėti paslaugas