Programa „Tobulas kūnas“

Atostogų Parkas Palanga

Apie programą 

Programa „Tobulas kūnas“ – tai kompleksas, apjungiantis lieknėjimą, poilsį, mitybos ir įpročių keitimą, medžiagų apykaitos gerinimą. Programos metu išbandysite išskirtinę procedūrą „Mineralų jūra“, taip pat turėsite galimybę lankytis Vandens ir pirčių erdvėje, kurioje ne tik plaukiosite baseinuose, atsipalaiduosite sūkurinėse voniose, bet ir turėsite galimybę dalyvauti unikaliose pirtininkų programose.

Programą sudaro:

  • 10 treniruočių su asmeniniu treneriu sporto salėje;

  • neribotas sporto klubo abonementas;

  • 4 treniruotės vandenyje;

  • 4 treniruotės su pakabinamais diržais;

  • 12 mineralinio geoterminio vandens procedūrų „Mineralų jūra“;

  • 8 apsilankymai pirties programose; 

  • treniruočių planas;

  • mitybos planas;

  • 5 KMI ir biologinio amžiaus tyrimai.

Sėkmės istorijos

Atostogų Parkas Palanga

Po projekto „Tobulas kūnas“ – pirkti naujų kelnių

Visą mėnesį trukęs ir teigiamais pokyčiais dalyvius nustebinęs „Atostogų parko“ sveikos gyvensenos ir lieknėjimo projektas „Tobulas kūnas“ baigėsi.

Projekto pagrindas – viena kitą papildančios treniruotės ir procedūros. Todėl po fiziškai daug jėgų reikalaujančių treniruočių dalyviai gali atsipūsti pirtyse ar masažiniuose baseinuose. Projekte dalyvavęs įmonės „Finarima“ ekonomistas Rimantas Miceika tikina, kad būtent šis balansas ir treniruočių rotacija padėjo palaikyti motyvaciją ir užsispyrimą.

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Stebėtinas pokytis – po projekto „Tobulas kūnas“ tapo 15 metų jaunesnė


Sveikesnis gyvenimo būdas ir kasdieniai įpročiai, daugiau energijos ir fizinio aktyvumo, dailesnės kūno linijos – ne vienas svajoja apie šiuos dalykus, o jų siekti planuoja pradėti „rytoj“. Postūmiu siekti šių tikslų trims projekto „Tobulas kūnas“ dalyviams tapo „Atostogų parko“ treneriai ir sveikatingumo specialistai.

UAB „Dailės idėjos“ vadovė Dailė Docienė neįtikėtinus pokyčius pajuto jau po dviejų savaičių. Kassavaitinio rezultatų sumavimo duomenimis biologinis D. Docienės amžius pasikeitė 15 metų – ji atjaunėjo.

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Projekto „Tobulas kūnas“ rezultatai: minus 11 kilogramų ir nuostabi savijauta

Ne vieną drastišką dietą ir lieknėjimo planą išbandęs „Lietuvos draudimo“ Klaipėdos regiono vadovas Zigmantas Jaunius teigia, kad iki šiol visi jo bandymai sulieknėti buvo bevaisiai, nes svoris nuolat sugrįždavo.
Kompleksinės programos naudą Z. Jaunius pajuto jau po dviejų savaičių, kai kassavaitinio svėrimo metu paaiškėjo, kad vyrui pavyko atsikratyti net 11 nepageidaujamų kilogramų.

Plačiau