TOP dovanų idėjos tėčiams

 

Gera atsidėkoti tėčiams už rūpestį ir dovanoti jiems sveikatą stiprinantį poilsį. Pateikiame Jums TOP naudingų dovanų, pradžiuginsiančių net išrankiausią tėtį, idėjas.

Dovanokite sveikatą stiprinantį poilsį

Gydomosioms ir sveikatą stiprinančioms procedūroms tėčiai paprastai neskiria laiko, kol netampa per vėlu: lengvi maudimai virsta skausmais ar lėtinėmis ligomis, kurias išgydyti ne tik sunku, bet ir brangu. Tėčiams dovanoti sveikatą stiprinantį poilsį – išties gera idėja. Kai tėčiai atranda, kad gydomosios procedūros atliekamos jaukioje aplinkoje ir yra itin malonios, paprastai netrunka sugrįžti vėl. Nauda sveikatai didžiulė: atsikratoma streso ir įtampos, mažėja nugaros ar sąnarių skausmai, gerėja bendra savijauta ir nuotaika. Maudžianti ar skaudanti nugara – vienas dažniausių šiuolaikinių vyrų patiriamų negalavimų, tad rekomenduojame tėčiams dovanoti gydomųjų procedūrų rinkinį nugarai. Į šį rinkinį įtraukta ir profesionali gydytojo konsultacija, atliekama čia pat, jaukioje „Natura Termo SPA“ aplinkoje.
 

Odoo - Sample 1 for three columns

Dienos programa
„Stiprink nugarą“

Vos per vieną šios programos dieną gausite profesionalią gydytojo konsultaciją ir eilę efektyvių procedūrų, padėsiančių numalšinti ar gerokai sumažinti nugaros skausmus.

Plačiau

Odoo - Sample 2 for three columns

Dienos programa
„Pasirūpink sąnariais“

Sąnarių maudimas, skausmai ar ligos retai kada praeina savaime. Vos per vieną dieną gaukite profesionalią gydytojo konsultaciją ir efektyvias procedūras sąnarių skausmo malšinimui.

Plačiau

Odoo - Sample 3 for three columns

Gydomasis nugaros masažas

Gydomasis nugaros masažas efektyviai atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir pečių juostos raumenis, padeda malšinti skausmą. Po masažo skausmai lengvėja, gerėja bendra organizmo savijauta.

Plačiau

Odoo - Sample 3 for three columns

Gydomoji vertikalioji vonia

Gydomoji vertikali vonia – tai bendra vonios, mankštos vandenyje ir stuburo tempimo vandenyje procedūra, stiprinanti ir atpalaiduojanti raumenis, atlaisvinanti suspaustus stuburo diskus bei stuburo segmentų funkcinius blokus.

Plačiau

Odoo image and text block


 10 gydomųjų geoterminio mineralinio vandens procedūrų „Mineralų jūra“ su gydytojo konsultacija

Padovanoti tėčiams galite ir kūną mineralais prisotinančią procedūrą „Mineralų jūra“. Aukštos mineralizacijos geoterminio vandens baseinas – tai tarsi lietuviška Negyvoji jūra! Viename litre šio iš 2154 metrų gylio gręžinio išgaunamo mineralinio geoterminio vandens yra net 80 g mineralinių druskų. Tai net kelis kartus viršija kituose Lietuvos kurortuose naudojamo vandens mineralizacijos lygį. Šio baseino nauda sveikatai įrodyta moksliškai – teigiamai veikia širdies kraujagyslių, nervų, kaulų, raumenų sistemų būklę, mažina nuovargį, įtampą, apatiją, gerina miego kokybę. Teigiamas poveikis sveikatai jaučiamas jau po pirmos procedūros, bet ilgalaikiam poveikiui rekomenduojamas dešimties procedūrų ciklas.

                                                                                            Plačiau

Dovanokite gyvenimą be įtampos

Patiriantiems daug įtampos ir streso, rekomenduojamas viso kūno masažas. Po klasikinio/atpalaiduojančio masažo jaučiamasi tarsi grįžus po gerų atostogų – štai tokio gilumo atsipalaidavimą jiems pavyksta patirti vos per valandą. Gerai pailsėjus kūnu ir dvasia, mintys tampa skaidresnės, o sprendimai – tikslesni.

Odoo - Sample 1 for three columns

 Galvos, kaklo, pečių juostos masažas

Galvos, kaklo, pečių juostos masažą rekomenduojama rinktis sėdimą darbą dirbantiems žmonėms siekiant išvengti kaklo įsitempimo ir skausmo.

Plačiau

Odoo - Sample 3 for three columns

Veido procedūra
„Vyrams“

Veido procedūra vyrams – efektyvi, nes sukurta specialiai vyrų odos problemų sprendimams: giliai valo, naikina nelygumus, reguliuoja ir balansuoja odos funkcijas.

Plačiau

Dovanokite kūną stiprinančias pramogas

Mėgstantiems sportuoti ar tiems, kuriems sportuoti praverstų kiek dažniau, puiki dovana galėtų būti abonementas į sporto klubą. Besinaudojantys šiuo abonementu lankytojai gali tuo pačiu mėgautis ir šiltais baseinais bei pirtimis. Unikalios, pirtininkų vedamos žemaitiškos pirčių programos – tai, ką tėčiai tikrai mėgsta, –Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje ar net šių apsilankymų abonementas – tai labai mėgstama dovana tėčiams.

Odoo - Sample 1 for three columns

Sporto klubo
abonementas

Mėgaukitės ramia aplinka ir visa kokybiškam sportui būtina įranga. Treniruotę galite derinti su maloniu apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje.

Plačiau

Odoo - Sample 2 for three columns

Vandens ir pirčių erdvės
abonementas

Sąnarių maudimas, skausmai ar ligos retai kada praeina savaime. Vos per vieną dieną gaukite profesionalią gydytojo konsultaciją ir efektyvias procedūras sąnarių skausmo malšinimui.

Plačiau

Leiskite rinktis patiems

Kai gyvenimas keičiasi taip greitai, dovanoti laisvę rinktis gali būti viena iš geriausių idėjų. „Atostogų parko“ dovanų kuponai galioja net 12 mėn. nuo jų įsigijimo datos, o panaudoti jį galima beveik visoms čia teikiamoms paslaugoms: poilsiui šiltuose baseinuose ir pirtyse, SPA ir gydomosioms procedūroms, viešbučio paslaugoms ir net gardiems „Parko virtuvėlės“ patiekalams. Jums tereikia pasirinkti norimą dovanoti sumą, o tėčiui teliks pasirinkti ir suplanuoti nepakartojamą poilsį „Atostogų parke“.

Odoo - Sample 1 for three columns

Dovanų kuponas

Su šiuo kuponu galima atsiskaityti už įvairias paslaugas. Kuponas galioja 12 mėnesių.

Plačiau