Teminiai vakarai „Parko rančoje“

 


 

Teminiai vakarai laikinai nevyksta dėl Vyriausybės paskelbtų apribojimų.

Kiekvienos savaitės vakarą visi atvykę į „Parko rančą“ galės ne tik būti stebėtojais, bet ir nuotaikingų teminių renginių dalyviais. Puikus renginio vedėjas, skanus maistas, jauki aplinka, įvairiausi gėrimai – viskas jau paruošta.

Pirmadieniais – Protų mūšis nuo 19 val.

Kiekvieną pirmadienį „Parko ranča“ kviečia varžytis „Protų mūšių“ dvikovose ir smagiai leisti laiką draugų būryje, – kviečiama pademonstruoti savo išmonę, pasitikrinti žinias, sužinoti dar negirdėtų faktų ir laimėti puikių prizų.

Antradieniais – Smiginio vakaras nuo 19 val.

Išbandyti savo taiklumą ir gebėjimą susikoncentruoti kviečiama antradieniais „Parko rančoje“, kuris skelbiamas Smiginio vakaru! Smiginis – puiki pramoga, o profesionalams – ir azartiška sporto šaka. Smiginio taikinys padeda lavinti tiek rankos miklumą, tiek proto aštrumą, o varžantis su bičiuliais ar kolegomis dovanoja daug sportinio azarto.

Trečiadieniais – Karaokė nuo 20 val.

Muzikos mylėtojų laukiame ketvirtadieniais, nes kiekvieną savaitės ketvirtadienį „Parko rančoje“ vyks muzikalūs ir kartais triukšmingi karaokės vakarai. Puiki galimybė atskleisti ir pademonstruoti savo vokalinius gebėjimus ir palaikyti dainuojančius savus bičiulius. Balsingiausiems ir drąsiausiems dainininkams, žinoma, puikūs vakaro vedėjo prizai!

Ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais – Gyva muzika nuo 22 val.

Visi gyvos muzikos gerbėjai, norintys pašėlti, skaniai pavalgyti ir gerai praleisti laiką smagių žmonių kompanijoje „Parko rančoje“ laukiami ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais „Gyvos muzikos vakaruose“. Čia uždeganti muzikinė programa ir šėlionės iki paryčių!

Muzikinio vakaro kaina – 3 EUR asmeniui

Išankstinė registracija į renginius +370 601 60730

Staliukų rezervacija +370 610 00454

Darbo laikas:

I-VII nuo 14:00 val. iki 4:00 val.

„Parko ranča“ – tai vieta, kurioje laikas leidžiamas puikiai, o valgoma itin gardžiai. Virtuvė „Parko rančoje“ veikia iki 2 valandos nakties, šokiai savaitgaliais – iki 4 valandos ryto. „Parko ranča“ įsikūrusi „Atostogų parke“ netoli rąstinių vilų. Čia pramogų užtenka visiems, nes „Parko rančoje“ – žaidimų automatai, smiginis, biliardo stalas, plačiaekraniai televizoriai, o svarbiausia – erdvi aikštelė šokiams iki ryto!

„Parko rančos“ meniu asortimentas – nuo išskirtinio skonio kepsnių, burgerių, dešrelių, patiekiamų itin didelėmis porcijomis iki to, kas džiugins ir mažuosius lankytojus. Aštrūs vištienos sparneliai BBQ padaže, naminiai bulvių traškučiai, sumuštiniai su naminiu majonezu, sūrio spurgos, ant grotelių keptos šlaunelės ir daug kitų patiekalų.


Daugiau informacijos                                   Rezervuoti