Teminiai vakarai „Parko rančoje“

 


 

Kiekvienos savaitės vakarą visi atvykę į „Parko rančą“ galės ne tik būti stebėtojais, bet ir nuotaikingų teminių renginių dalyviais. Puikus renginio vedėjas, skanus maistas, jauki aplinka, įvairiausi gėrimai – viskas jau paruošta.

Šiuo metu Rančoje renginiai nevyksta

Penktadieniais ir šeštadieniais – Gyva muzika nuo 21 val.

Visi gyvos muzikos gerbėjai, norintys pašėlti, skaniai pavalgyti ir gerai praleisti laiką smagių žmonių kompanijoje „Parko rančoje“ laukiami ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais „Gyvos muzikos vakaruose“. Čia uždeganti muzikinė programa ir šėlionės iki paryčių!

Muzikinio vakaro kaina – 3 EUR asmeniui

Išankstinė registracija į renginius +370 601 60730

Staliukų rezervacija +370 610 00454

Darbo laikas:

I-VII nuo 14:00 val. iki 4:00 val.

„Parko ranča“ – tai vieta, kurioje laikas leidžiamas puikiai, o valgoma itin gardžiai.  „Parko ranča“ įsikūrusi „Atostogų parke“ netoli rąstinių vilų. Čia pramogų užtenka visiems, nes „Parko rančoje“ – žaidimų automatai, smiginis, biliardo stalas, plačiaekraniai televizoriai, o svarbiausia – erdvi aikštelė šokiams iki ryto!

„Parko rančos“ meniu asortimentas – nuo išskirtinio skonio kepsnių, burgerių, dešrelių, patiekiamų itin didelėmis porcijomis iki to, kas džiugins ir mažuosius lankytojus. Aštrūs vištienos sparneliai BBQ padaže, naminiai bulvių traškučiai, sumuštiniai su naminiu majonezu, sūrio spurgos, ant grotelių keptos šlaunelės ir daug kitų patiekalų.


Daugiau informacijos